Odkaz
  • Conrad
  • Můj účet

    Přihlášení / Registrace

  • Nákupní košík

  • Výprodej - podívejte se na nejlepší cenové nabídky! Výprodej - podívejte se na nejlepší cenové nabídky!
  • Nabídka

    Naše nabídka

    Your Sourcing Platform
    Akce
    Výprodej
    Novinky
    Nejprodávanější
    Marketplace
    Články
  • Značky

    Doporučené značky

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Služby

    Služby pro firmy

    eProcurement
    Cenová poptávka
    Produkty mimo náš katalog
    Kalibrační služba
    Termínované objednávky
  • Naše produkty
  • Můj účet
  • Záložky
  • Odhlásit
Conrad
Domů
Auto, volný čas a domácnost Domácnost & Kuchyně Vysávání & Čištění Vysavače

Philips Home 7000 Serie Akumulátorový mokrý a suchý vysavač

EAN:
Označení výrobce:
Objednací číslo:
Bezdrátový vysavač s elegantním designem, černým tělem a průhlednou sběrnou nádobou. Vhodný pro domácí úklid.
Bezdrátový vysavač s elegantním designem, černým tělem a průhlednou sběrnou nádobou. Vhodný pro domácí úklid.
Vysavač vysává různé nečistoty z podlahy, včetně kávové sedliny, obilovin, omáčky a cornflakes.
Moderní, štíhlý vysavač stojí vzpřímeně na dřevěné podlaze a má průhledný zásobník na prach, který je z části naplněný.
Vysavač saje rozsypané drobky a tekutinu z dřevěné podlahy. Vedle leží převrácená sklenice.
Bezdrátové vysavače stojí u modré stěny v moderním obývacím pokoji. V pozadí je křeslo a stůl s lampou.
Osoba používá bezdrátový vysavač na koberci v moderním obývacím pokoji s jasně osvětlenými okny a sedačkou v pozadí.
Osoba drží ruční vysavač, který vysává drobky ze stolu. V pozadí je vidět světlý pokoj.
Vysavač s osvětlenou hubicí čistí podlahu. V pozadí je rozmazaný prostor.
Vysavač se třemi funkcemi: čištění koberců, péče o tvrdé podlahy a ruční vysávání pro flexibilní a efektivní úklid.
Nástavec vysavače čistí dřevěnou podlahu od nečistot a skvrn od tekutin. Symbol znázorňuje schopnost odstraňovat vodu a špínu.
Bezdrátový vysavač stojící kolmo v místnosti. Viditelný průhledný kontejner se špínou a vodou. Logo 'Power Cyclone Aqua' v levém horním rohu.
Vysavač vysává různé druhy nečistot na dřevěných podlahách: drobky jídla, prašné částice, rozlité víno.
Vysavač s rotačními kartáči a LED diodami účinně čistí podlahu. V rohu je symbol znázorňující pohyb kartáčů.
1/13
Philips Home
 

Prodej a doprava:

Celková cena (10 577,69 Kč / kus)
Kč
Nahlásit právní incident
  • Hlavní benefity
  • Technické parametry
  • Ke stažení
  • Související
  • Doplňky

Hlavní benefity

  • ,

Technické parametry

Kategorie produktu

Akumulátorový mokrý a suchý vysavač

Barva

černá

Napájení

napájeno akumulátorem

Odsávací technologie

mokrý/suchý

Ke stažení

Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny

Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny 3331094 Philips Home 7000 Serie Akumulátorový mokrý a suchý vysavač

Vysavače - co přesně hledáte?

  • Akumulátorový vysavač
  • Bezsáčkový vysavač
  • Sáčkový vysavač
  • Vysavač Bosch
  • Vysavač Severin
  • Více než 1.000.000 produktů

  • Doprava zdarma od 2.500 Kč s DPH

  • Technická podpora

  • Termínované dodávky

  • Cenová poptávka (RFQ)

O Conradovi

O Conradovi

  • Conrad Sourcing Platform

  • Kariéra 2️⃣

  • Naše vlastní značky

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Hodnocení obchodu

  • Marketplace

  • Informace o přístupnosti


Nápověda

Nápověda

  • Vše o dopravě zboží

  • Vše o platbě za zboží

  • Reklamace zboží

  • Vrácení zboží

  • Obchodní podmínky

  • Centrum dokumentace


Služby

Služby

  • Všechny služby

  • Kalibrační služba

  • Kabely v metráži

  • Plakáty do škol

  • Poptávkový formulář

  • E-Procurement


Doporučujeme

Doporučujeme

  • ➡️ Články

  • 🛒 Akce & Slevy

  • 🆕 Novinky

  • Kategorie značek A-Z

  • Produktové kategorie A-Z

  • Archiv katalogů

  • Newsletter


Newsletter

Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu!

☎ Kontakty

  • velkoobchod@conrad.cz

  • +420 226 224 222

  • Po-Pá od 8:00 do 16:00 hod.

Platební metody
  • Platební karta
  • PayU
  • Platba dobírkou
  • Platba převodem na účet
Přidejte se k nám na sociálních sítích

Všechny ceny jsou bez DPH a nákladů na doručení. Přeškrtnutá cena je vždy nejnižší nabídková cena 30 dní před slevou.

Všechny ceny jsou včetně DPH a nezahrnují náklady na dopravu. Přeškrtnutá cena je vždy nejnižší nabídková cena 30 dní před slevou.

Benning
* Sleva platí pouze na skladové zboží značky Benning (stav skladu: zelená). Platnost do 28.06.2026 na conrad.cz (vyjma objednávek z Marketplace). Nelze kombinovat s jinými slevovými kódy. Pouze 1x na firemního zákazníka / soukromou osobu. V jednotlivých případech může dojít k omezení odběrného množství.

Mega Deals
* 1x pro firemního zákazníka. Platí pouze do 26.06.2026 na conrad.cz. 10% sleva při minimální hodnotě objednávky 2500 Kč bez DPH / 3 025 Kč vč. DPH nebo 15% sleva při minimální hodnotě objednávky 7500 Kč bez DPH / 9 075 Kč vč. DPH (součet všech okamžitě dostupných položek nebo hodnota zboží ponechaného po případném vrácení). Zboží značky Apple, Samsung, BambuLab, Raspberry Pi jsou ze slev vyloučeny. Nelze kombinovat s jinými slevovými kódy. Množství může být v jednotlivých případech omezeno. Akce platí do vyprodání zásob.

  • Všeobecné obchodní podmínky

     

     

     

  • Ochrana osobních údajů

  • Zásady používání souborů cookies

  • Certifikát kvality ISO 9001:2015

Porovnání produktů
Záložky