Basi BM5201-1010-0040 dvojitá profilová cylindrická vložka 40 / 40mm
EAN:
Označení výrobce:
Objednací číslo:
Basi BM5201-1010-0040 dvojitá profilová cylindrická vložka 40 / 40mm-2
'Technická kresba zámkového válce' se zobrazením rozměrů: šířka 30-60 mm, výška 33,3 mm, průměr 17 mm, s otvorem pro klíč a logem značky.