Nová vizuální identita značky

Conrad změnil svou image na Sourcing platform. Dnes jako poskytovatel řešení nabízíme všechny produkty nezbytné k úspěšnému splnění vašich technických potřeb. Tento přístup je nyní jasně vyjádřen prostřednictvím naší nově navržené identity značky. Stanovili jsme si ambiciózní cíle a odvážně přistoupili k jejich realizaci. Zde najdete vše, co potřebujete vědět o našem rebrandingu.

Naše značka se změnila: připravena na příští století

Již 100 let pomáháme našim zákazníkům psát jejich úspěšné příběhy tím, že jim poskytujeme ty nejlepší dostupné komponenty a produkty v oblasti technologií a elektroniky. Aby tomu tak zůstalo dalších 100 let, Conrad má dnes co nabídnout mnohem víc než jen technické produkty. Na naší cestě stát se přední nákupní platformou pro obchodní potřeby společností umožňujeme zákazníkům v celé Evropě získat přesně to, co dělá jejich projekty úspěšnými. Poskytujeme vysoce kvalitní sortiment s tisíci produkty, zákaznicky orientovaná řešení, služby a odborné poradenství.

To jsou prvky pro úspěšné zadávání a vyřízení vašich požadavků a to vyjadřuje náš nový slogan „All parts of success“ jako ústřední poselství příběhu naší značky. Spolu s novým designem značky to vede k jednotnému a nezaměnitelnému vzhledu značky.

FAQ

Proč Conrad nabízí všechny součásti úspěchu

Optimalizovali jsme naši nabídku, abychom vyhověli dnešním výzvám souvisejícím s dodávkami technických materiálů. Nabízíme na míru šitá řešení eProcurement, která zjednodušují složité procesy zadávání zakázek a pomáhají firmám všech velikostí a napříč všemi průmyslovými odvětvími ušetřit čas a peníze. Výrobci a distributoři mohou rychle a snadno oslovit nové cílové skupiny a trhy jako prodejci na Conrad Marketplace. Individuální zákazníci také těží z profesionálních nabídek produktů a služeb. Jako profesionální partner nabízíme všechny díly pro dosažení většího obchodního úspěchu.

Co bude značka Conrad v budoucnu znamenat

Conrad vždy pracuje mezi vytvořením technologické hodnoty a oceňováním lidí. Jsme vynalézaví a vždy najdeme to správné řešení pro naše zákazníky. Myslíme podnikavě a získávání produktů souvisejících s technologiemi je pro naše firemní zákazníky ještě hospodárnější. Jednáme proaktivně a navrhujeme rozumné alternativy nebo vylepšení. Jako rodinná firma se zaměřujeme na kvalitu, spolehlivost, dlouhodobá partnerství a udržitelné a šetrné využívání zdrojů.