Digitální multimetr s integrovanou termokamerou FLUKE 279 FC

Autor: Conrad Electronic, 26. leden 2018

MULTIMETR FLUKE 2 V 1

Elektrikáři a údržbáři, dávejte pozor! Nový plně vybavený digitální multimetr s integrovanou termokamerou nyní jako přístroj 2 v 1 umožňuje rychlejší vyhledávání závad při elektrických poruchách.

Ruční multimetr s termokamerou Fluke 279 FC kombinuje jako první přístroj na světě různé měřicí funkce s termografií. Profesionální DMM s funkcí termokamery umožňuje provádět cílená měření a zvyšovat produktivitu. Je to nekompromisní přístroj pro vyhledávání, odstraňování, vyhodnocování a dokumentování elektrických problémů – ideál pro kompletní odstraňování závad.

Bezpečné a rychlé přezkoušení

S vestavěnou termokamerou mohou technici z bezpečné vzdálenosti zkoušet zařízení vysokého napětí a transformátory. Kabely, izolátory, konektory, pojistky, kabelové spojky a spínače lze rychle a bezpečně kontrolovat ohledně přehřátí. Detailní záznam naměřených hodnot napětí, proudu, teploty, atd. i diagnostika se pak provádí pomocí multimetru. Kontrola termokamerou po provedené opravě pak potvrdí, zda je závada odstraněna. S pomocí proudových kleští iFlex® lze zvětšit rozsah měření střídavého proudu na 2500 A. Díky flexibilitě lze měřit i silné kabely v těsných, těžko přístupných oblastech.

Ideální pro použití v průmyslu

Fluke 279 FC je robustní přístroj, má bezpečnostní specifikaci dle Cat IV 600 V/CAT III 1000 V: ideální pro efektivní a rychlé odstraňování poruch, i v průmyslových oblastech a drsných podmínkách.

  • Plně automatický digitální multimetr s integrovanou termokamerou
  • Rozšířené měření s proudovým adaptérem iFlex®
  • Ukládání naměřených hodnot přes aplikaci Fluke Connect