Conrad rozšířil portfolio značky Benning. Mezi novinkami najdete i bezkontaktní zkoušečku napětí Benning VT 1

Autor: Conrad Electronic, 17. září 2019

Conrad Electronic rozšiřuje svou nabídku výrobků Benning o více než 100 elektrických testerů a diagnostických přístrojů a přináší tak zcela nový impulz do ambiciózní produktové kampaně pro rok 2019. 

Kromě elektrických testerů a zkušebních přístrojů zahrnuje nabídka produktů Benning digitální multimetry, digitální proudové kleště, testery spotřebičů a instalací, přístroje pro testování fotovoltaických systémů a celou řadu různého měřicího příslušenství

Nabídka je primárně zaměřená na elektrikáře a techniky v příslušných oborech, průmyslu, službách pro účely údržby a oprav. Všechny přístroje v nabídce splňují potřebné bezpečnostní předpisy (VDE) a poskytují maximální profesionalitu. 

Zcela nový produkt z nabídky Benning je bezkontaktní zkoušečka napětí BENNING VT 1 pro testování fáze v zásuvkách, pojistkových skříních, instalačních krabicích, na kabelech a osvětlení.

Tento tester je určený pro napěťový rozsah od 200 do 1000 V AC (45 – 65 Hz) a splňuje požadavky pro kategorie měření CAT IV 600 V a CAT III 1000 V.

"Naše speciální nabídka pro zákazníky, kteří si zakoupí dvě dvoupólové digitální zkoušečky Benning DUSPOL®, zahrnuje zcela zdarma klíč k rozvaděčovým skříním."

uvedla Susanne Storch, produktový manažer společnosti Conrad. 

"Společnost Benning byla založena v roce 1938 a světový věhlas získala díky zkoušečkám DUSPOL® a DUTEST®. V průběhu dalších let došlo k výrobní expanzi měřicích přístrojů do kompletní rodiny měřicích a testovacích přístrojů. V současné době jsou tyto přístroje oceňovány profesionály na celém světě coby kvalitní a bezpečné výrobky. Při vývoji našich produktů jsou vždy vzaty v potaz požadavky profesionálních uživatelů"

dodává Tobias Enck ze společnosti Benning.