Odkaz
  • Conrad
  • Můj účet

    Přihlášení / Registrace

  • Nákupní košík

  • Výprodej - podívejte se na nejlepší cenové nabídky! Výprodej - podívejte se na nejlepší cenové nabídky!
  • Nabídka

    Naše nabídka

    Your Sourcing Platform
    Akce
    Výprodej
    Novinky
    Nejprodávanější
    Marketplace
    Články
  • Značky

    Doporučené značky

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Služby

    Služby pro firmy

    eProcurement
    Cenová poptávka
    Produkty mimo náš katalog
    Kalibrační služba
    Termínované objednávky
  • Naše produkty
  • Můj účet
  • Záložky
  • Odhlásit
Conrad

Oblíbené kategorie:

Všechny produkt

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Typ produktu
tekuté mýdlo16
mycí pasta na ruce13
krémové mýdlo11
pěnové mýdlo7
zásobník dezinfekce7
čisticí utěrky na ruce6
krém na ruce5
pleťový krém5
čisticí gel na ruce2
mýdlo ve spreji2
gel na rány1
krém na nohy1
ochranná mast1
ochranný pleťový krém1
tělový lotion1
Cena
Kč - Kč
Značka
TORK19
Schülke14
SC Johnson Professional12
Scrubs5
CWS Hygiene4
Kimberly Clark3
Liqui Moly3
O'Keeffe's3
Deb Stoko2
DERMAPURGE2
Eurolite2
Kleenex2
Maul2
Caramba1
Clean 4 Health1
Clivia1
Fast Orange1
HellermannTyton1
Henkel1
LOCTITE®1
NIGRIN1
Permatex1
Relicon by HellermannTyton1
Scott1
Objem
l - l
20 ml1
50 ml1
100 ml3
150 ml1
250 ml3
400 ml1
440 ml1
475 ml4
500 ml9
1000 ml3
1 l17
1 ks4
2 l5
3.8 l1
5 l2
6 l3
15 ks1
30 ks1
72 ks1
85 g1
91 g1
96 g1
Často hledané kategorie:
Mýdla
Péče o pleť, pleťové krémy
Dezinfekce pokožky
Novinky a nabídky
Konzistentní19
Slevy5
Novinky3

Scrubs In-a-Bucket  čisticí utěrky na ruce 72 ks 72 ks

Scrubs In-a-Bucket čisticí utěrky na ruce 72 ks 72 ks

582 Setů skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
400,83 Kč
Bez DPH.,
SC Johnson Professional Kresto® paint PN81907A06 mycí pasta na ruce 2 l 1 ks

SC Johnson Professional Kresto® paint PN81907A06 mycí pasta na ruce 2 l 1 ks

42 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
916,53 Kč
Bez DPH.,
1l = 458,27 Kč
SC Johnson Professional Stokolan® Classic krém na ruce 1000 ml 22326 1 ks

SC Johnson Professional Stokolan® Classic krém na ruce 1000 ml 22326 1 ks

36 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
648,76 Kč
Bez DPH.,
1l = 648,76 Kč
O'Keeffe's Working Hands krém na ruce 96 g AZPUK010 1 ks

O'Keeffe's Working Hands krém na ruce 96 g AZPUK010 1 ks

60 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
219,01 Kč
Bez DPH.,
1kg = 2 281,35 Kč
O'Keeffe's Working Hands krém na ruce 85 g AZPUK005 1 ks

O'Keeffe's Working Hands krém na ruce 85 g AZPUK005 1 ks

141 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
219,01 Kč
Bez DPH.,
1kg = 2 576,59 Kč
-24 %
CWS Hygiene 5480000 Seifenkonzentrat Best Foam Standard HD5480 tekuté mýdlo 6 l 1 sada

CWS Hygiene 5480000 Seifenkonzentrat Best Foam Standard HD5480 tekuté mýdlo 6 l 1 sada

10 Setů skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
3 020,66 Kč2 293,39 Kč
Bez DPH.,
1l = 382,23 Kč
Eurolite  80703005 zásobník dezinfekce  1 ks 1 ks

Eurolite 80703005 zásobník dezinfekce 1 ks 1 ks

34 Ks skladem
Doručení: St 14. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
875,21 Kč
Bez DPH.,
CWS Hygiene 5463000 Seifencreme Best Standard HD5463 tekuté mýdlo 6 l 1 sada

CWS Hygiene 5463000 Seifencreme Best Standard HD5463 tekuté mýdlo 6 l 1 sada

53 Setů skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
1 797,52 Kč
Bez DPH.,
1l = 299,59 Kč
Scrubs Srubs Refill 042270 čisticí utěrky na ruce  72 ks

Scrubs Srubs Refill 042270 čisticí utěrky na ruce 72 ks

67 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
354,55 Kč
Bez DPH.,
Eko
SC Johnson Professional Solopol® 33282 mycí pasta na ruce 2 l 1 ks

SC Johnson Professional Solopol® 33282 mycí pasta na ruce 2 l 1 ks

856 Ks skladem
Okamžité doručení: St 7. 10.
Prodává a doručuje:Conrad Electronic
524,79 Kč
Bez DPH.,
1l = 262,40 Kč
  • předchozí
  • 1
  • 2
  • ...
  • 8
  • další
%seoprefootercolumns%
  • Více než 1.000.000 produktů

  • Doprava zdarma od 2.500 Kč s DPH

  • Technická podpora

  • Termínované dodávky

  • Cenová poptávka (RFQ)

O Conradovi

O Conradovi

  • Conrad Sourcing Platform

  • Kariéra 2️⃣

  • Naše vlastní značky

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Hodnocení obchodu

  • Marketplace

  • Informace o přístupnosti


Nápověda

Nápověda

  • Vše o dopravě zboží

  • Vše o platbě za zboží

  • Reklamace zboží

  • Vrácení zboží

  • Obchodní podmínky

  • Centrum dokumentace

  • Odstoupit od smlouvy


Služby

Služby

  • Všechny služby

  • Kalibrační služba

  • Kabely v metráži

  • Plakáty do škol

  • Poptávkový formulář

  • E-Procurement


Doporučujeme

Doporučujeme

  • ➡️ Články

  • 🛒 Akce & Slevy

  • 🆕 Novinky

  • Kategorie značek A-Z

  • Produktové kategorie A-Z

  • Archiv katalogů

  • Newsletter


Newsletter

Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu!

☎ Kontakty

  • velkoobchod@conrad.cz

  • +420 226 224 222

  • Po-Pá od 8:00 do 16:00 hod.

Platební metody
  • Platební karta
  • PayU
  • Platba dobírkou
  • Platba převodem na účet
Přidejte se k nám na sociálních sítích

Všechny ceny jsou bez DPH a nákladů na doručení. Přeškrtnutá cena je vždy nejnižší nabídková cena 30 dní před slevou.

Všechny ceny jsou včetně DPH a nezahrnují náklady na dopravu. Přeškrtnutá cena je vždy nejnižší nabídková cena 30 dní před slevou.

Bosch Brand Weeks
* Sleva platí výhradně na ihned dostupné produkty značek Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories a Dremel (stav dodání zelený). Platné do 04.10.2026 na conrad.cz (s vyloučením objednávek z Marketplace). Nelze kombinovat s jinými slevovými kódy. 1x na firemního zákazníka/soukromou osobu. V individuálních případech může být velikost prodeje omezena.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Slevy platí pouze na zboží ihned k odběru (stav doručení zelený): sleva 10 % na vybrané produkty značky Schneider Electric a na kompletní sortiment značky Shelly. Platí do 25. 10. 2026 na conrad.cz. Nelze kombinovat s jinými akčními kódy. Platí 1× na firemního zákazníka / soukromou osobu. V jednotlivých případech může dojít k omezení odebraného množství.

  • Všeobecné obchodní podmínky

     

     

     

  • Ochrana osobních údajů

  • Zásady používání souborů cookies

  • Certifikát kvality ISO 9001:2015

Porovnání produktů
Záložky