Seznam
Dlaždice
Dáváte přednost zobrazení seznamu? Pak přepněte sem.
Dáváte přednost dlaždicovému pohledu? Pak přepněte sem.

Aktuální nabídky

Nejprodávanější produkty

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené produkty

Nejlépe hodnocené produkty

Poradce

Renkforce Pro 3 – Kvalitní 3D tisk pro každého!

Autor: Karel Setnička, 16. únor 2022

Na vlastní kůži jsem vyzkoušel možnosti profesionální 3D tiskárny Renkforce třetí generace. Je to už čtvrtá 3D tiskárna, co mi prošla rukama a musím konstatovat, že to, co slibuje, také plní. Ve své cenové kategorii dosahuje velmi dobrých výsledků a disponuje například ohebnou magnetickou podložkou, bez které si už 3D tisk neumím představit.

Co najdete v kategorii Počítače a kancelářská technika

Kancelářské vybavení, příslušenství pro kabeláž a další spotřební materiál, který zlepší kvalitu a ergonomii vaší práce. Tiskněte bez omezení, skenujte dokumenty a fotografie, pořiďte si ochranné tašky a batohy, a projděte si nabídku nábytku pro kancelář.

Počítače a kancelář - kancelářské vybavení a potřeby

Základem každé kanceláře jsou efektivní technická, komunikační a organizační řešení. Vytvořili jsme tuto kategorii pro lidi, kteří vyžadují profesionální, často specializované, kancelářské vybavení. Jako například osobní počítačetaškybatohy na notebookytiskárnyskenerykabely příslušenství pro výstavbu sítí. Najdete zde také kancelářské vybavení v podobě nábytkových úchytů a širokého výběru spotřebního materiálu, včetně pásektonerů tiskových barev.

Objednejte a pohodlně tiskněte štítky a tiskové pásky

Zorganizujte si svou kancelář pomocí moderních tiskáren štítků, které tisknou na samolepící tiskové pásky. Tiskárna štítků je nástroj, který umožňuje rychlý a pohodlný tisk textu, symbolů a grafiky s celou řadou aplikací. S jeho pomocí můžete tisknout odolné, otěruvzdorné štítky, odolné vůči povětrnostním vlivům. Například adresní štítky, jmenovky, informační štítky a čárové kódy, které můžete snadno umístit na jakýkoliv hladký povrch.

V naší nabídce najdete zařízení s různými možnostmi - od termálních tiskáren s QWERTY klávesnicí až po inteligentní termo-transferové tiskárny Plug & Play s vysokou rychlostí tisku, vybavené gilotinou pro oddělení štítku, USB portem a Wi-fi modulem. Připravili jsme pro vás také širokou škálu spotřebního materiálu, bílých, barevných a průhledných štítků pro tiskárny v mnoha oblíbených formátech. Dále také termo-transferové fólie, inkousty, tonery a papír pro tisk.

 

Skenery pro každodenní použití

Skenery umožňují rychlý převod obrázků z papíru do počítače, tzv. digitalizaci. Na trhu existuje mnoho typů skenerů. Nejoblíbenější jsou optické skenery diapozitivů a negativů, skenery běžných dokumentů a multifunkční zařízení s tiskárnou. V neposlední řadě i skenery čárových kódů. Výběr skeneru závisí na vašich potřebách, pokud jde o rychlost záznamu informace (skenování), optické rozlišení, kabelový nebo bezdrátový režim provozu, nebo další software pro správné čtení poškozených kódů, nebo automatickou korekci obrazu.

 

Bezpečnost a ochrana zařízení - vyberte si nejlepší batoh pro notebook

Přenosná zařízení jsou vystavena řadě nepředvídatelným situacím, které mohou vést k jejich poškození. Užitečné jsou tašky na notebooky a batohy, které pomáhají chránit vaše cenné vybavení před vlhkostí, prachem a poškrábáním. Jsou to nezbytné doplňky pro pohodlné cestování s počítačem a jeho bezpečný transport.

Při výběru batohu, nebo tašky věnujte pozornost přihrádce na notebook. Dbejte na správnou velikost podle úhlopříčky obrazovky přenosného počítače, snadný přístup a na ochranu ve formě pěny proti nárazům. Hledejte také řešení šitá přímo pro vás - která nabízí potřebný prostor pro napájecí zdroj a další příslušenství. Užitečné jsou také nastavitelné popruhy, protiskluzové prvky nebo zesílená opěrka zad.

 

Komunikace bez omezení - kabel USB 3.0, HDMI nebo Ethernet?

Skryté pod stolem neznamená méně potřebné – řeč je o kabelech, které přenášejí velké množství dat napříč zařízeními. V místech, kde bezdrátová komunikace není možná, je nutné použít optimální způsob přenosu signálu skrze kabelové spojení. Je důležité zvolit vhodnou technologii s dostatečnou datovou propustností a zajistit kompatibilitu mnoha zařízení. Velmi důležitá je kompatibilita konektorů. Mezi produkty nabízenými společností Conrad najdete specializované síťové kabely, optická vlákna, různé redukce, USB rozbočovače a prodlužky, kabely HDMI, mini USB, micro USB. Díky tomu propojíte váš počítač s dalšími periferiemi. Můžete tak připojit mobilní telefon, tablet, externí úložiště, tiskárnu, skener, televizní obrazovku, projektor nebo router.

Zajímá vás, jaký kabel HDMI zvolit? V této kategorii najdete odpovědi na všechny možné otázky a také nepřeberný výběr doplňků užitečných při organizaci a ochraně kabelů před vysokými teplotami, tlakem a obtížnými pracovními podmínkami.

 

Nábytkové držáky – dbejte na estetiku a funkčnost kanceláře

Instalace nábytkových držáků udělá kancelář čistší a celkový dojem bude estetičtější, kde nebudou pohodlnou práci narušovat spletité kabely. Mezi nejoblíbenější kancelářský nábytek patří závěsné držáky, přizpůsobitelné počítačové držáky, které vám umožňují připevnit věžový počítač ke stolu, jakož i stojany a držáky určené pro monitory. Takový držák vám umožní zvětšit pracovní prostor tím, že pracoviště bude lépe uspořádané. Také vám zlepší pracovní podmínky, protože si můžete nastavit monitor do ergonomické polohy podle individuálních potřeb, nebo přidat další obrazovku.