Více o kategorii Auto, volný čas a domácnost

Najdete řešení, která usnadní každodenní fungování a pomohou rozvíjet koníčky. Podívejte se na naše meteorologické stanice, teploměry a barometry, hračky, hudební nástroje, hodiny a budíky a dalekohledy. Díky příslušenství do automobilu zvýšíte bezpečnost a pohodlí při cestování.

Více...

Aktuální nabídky

Nejprodávanější produkty

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené produkty

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní průvodce

Najdete řešení, která usnadní každodenní fungování a pomohou rozvíjet koníčky. Podívejte se na naše meteorologické stanice, teploměry, barometry, hračky, hudební nástroje, hodiny a budíky a dalekohledy. Díky příslušenství do automobilu zvýšíte bezpečnost a pohodlí při cestování.

Vše pro domov a volný čas

V kategorii domov a volný čas najdete řadu produktů, které usnadňují každodenní život a pomáhají rozvíjet vaše koníčky. Pokud je pro vás důležité sledování počasí a meteorologických jevů, nabízíme přístroje jako meteorologické stanice, barometry a pokojové teploměry. Pro milovníky hodin máme zase širokou škálu nástěnných a stojacích hodin, budíků nebo stopek, přizpůsobených vašim potřebám. Podívejte se také na naše dalekohledy, které vás překvapí precizností zpracování a nejvyšší kvalitou.

Meteorologické stanice - počasí vás nepřekvapí

Meteorologická stanice je perfektním řešením pro lidi, kteří rádi sledují okamžité povětrnostní podmínky. Vhodné jsou ale i pro ty, kteří jsou obzvláště citliví na změny počasí. Například mají problémy se srdcem nebo krevním tlakem. Meteorologická stanice provádí měření uvnitř i venku a ukazuje parametry, jako je teplota, tlak, rychlost a směr větru, solární data, vlhkost a srážky. Zobrazuje také datum a čas. Ukládání všech dat stanici umožňuje přesně odhadnout počasí na několik hodin dopředu a upozornit na jeho rychlé změny.

Máte rádi technické inovace? Prohlédněte si meteorologické stanice s Wifi připojením, které posílají naměřená data do aplikace na vašem mobilním zařízení, díky čemuž jsou všechna data vždy po ruce. Pokud tak přesné informace o počasí nepotřebujete, perfektní volbou je samostatný pokojový teploměr a barometr, který ukazuje atmosférický tlak. Při výběru teploměru lze volit moderní digitální teploměr, nebo teploměr s vlhkoměrem, který navíc měří vlhkost.

Vše pro domov a volný čas

V kategorii domov a volný čas najdete řadu produktů, které usnadňují každodenní život a pomáhají rozvíjet vaše koníčky. Pokud je pro vás důležité sledování počasí a meteorologických jevů, nabízíme přístroje jako meteorologické stanice, barometry a pokojové teploměry. Pro milovníky hodin máme zase širokou škálu nástěnných a stojacích hodin, budíků přizpůsobených vašim potřebám. Podívejte se také na naše dalekohledy, které vás překvapí precizností zpracování a nejvyšší kvalitou.

Přenosné chladničky

Kempingová přenosná chladnička je osvědčené a praktické řešení, které vám umožní vychutnat si vaše oblíbená čerstvá jídla a nápoje při cestování autem, nebo na pikniku. Dva základní typy zařízení jsou chladničky pro chladící vložky a elektrické chladničky. Hlavní výhodou prvního typu je to, že nepotřebují přívod elektrické energie a jsou relativně lehké. Většinou nepřevyšují 1 kg a při použití dostatečného množství kazet udržují sníženou teplotu po dobu asi 10 hodin.

Pokud potřebujete chlazení na delší dobu, přemýšlejte o elektrické ledničce. Většina modelů může být napájena ze zásuvky 230V i ze zapalovače. Modely vybavené kompresorem se vyznačují vyšším výkonem, který je srovnatelný s výkonem stacionární ledničky.

 

Hodiny a budíky pro vaše potřeby

Hodiny jsou zařízení nejen zobrazující aktuální čas. Pro mnoho lidí jsou ale také vášeň, které věnují spoustu času a pozornosti. Víme to, proto nabízíme širokou škálu nástěnných a stojanových hodin od nejlepších výrobců.

Pokud hledáte budík, vyplatí se věnovat pozornost, zda je elektronický, nebo analogový. Dalším parametrem je způsob odměřování času, které se děje mechanicky, pomocí křemíkového krystalu, nebo s rádiovým ovládáním. V budíku s krystalem se počítají vibrace se tak, aby se zobrazil aktuální čas. Rádiově ovládané budíky pracují také s krystalem, ale periodicky se synchronizují pomocí rádiových signálů.

V naší nabídce je také řada doplňků, jako jsou pouzdra na hodinky a natahovací hodiny. Natahovací hodiny jsou vybavené mechanismem na principu hnací pružiny. Pro správnou funkci mechanismu je třeba pružinu pravidelně natahovat. Pro každodenní používání je třeba denně ručně natahovat. Takovéto hodiny jsou tedy vhodné spíše pro sběratele nebo lidi, kteří nosí hodinky jen občas. Dodávají se v různých verzích – pro jednoho i více uživatelů, takže si každý najde ten pravý model.

 

Hlodavci v autě - jak chránit vozidlo před škůdci?

Najdete zde nejúčinnější nástroje pro boj s různými škodlivými hlodavci, kteří obvykle ničí kabeláž automobilů. Jednoduchou a účinnou ochranou vysokonapěťových pryžových a plastových kabelů je řezaná, ohebné, vlnitá trubka, odolná vůči kyselinám, olejům a palivu.

Osvědčený způsob jak plašit hlodavce je specifický zvuk. Na vybrané tóny jsou tato zvířata mimořádně citlivá, zatímco lidi je vůbec neslyší. Tento typ zařízení se nabízí také ve spojení s elektrickými deskami s hubením hlodavců při napětí přibližně 200 - 300 V, jakož i s LED diodami, které vyzařují nepříjemné světlo pro škůdce působící zejména v noci.

Mezi další nápady, jak zajistit své auto, patří v této podkategorii odpuzovače pomocí zápachu. Jde o rohože, umístěné pod autem z nepříjemného materiálu. Zvláštní výhody posledně jmenovaného je nezávislost na energii a dobrá mobilita.