TRU COMPONENTS TC-GTS8-W2P32A TC-12485084 Wi-Fi spínač, 1 min - 24 h, 250 V/AC, 32 A, 1 ks
EAN:
Označení výrobce:
Objednací číslo:
Bílý plastový držák s otvory pro upevnění na stěnu a centrálním háčkem pro uchycení zařízení.
Bílé elektrické zařízení s QR kódem a technickými specifikacemi: Model TC-GTS8-WP32A, vhodný pro 230V/50Hz, 32A/250V.
1/5
Kategorie produktu
Wi-Fi spínač
Provozní napětí
230 V/AC
Typ kontaktu
1 spínací kontakt
Typ
TC-GTS8-W2P32A
Spínací napětí (max.)
250 V/AC