Seznam
  Dlaždice
  Dáváte přednost zobrazení seznamu? Pak přepněte sem.
  Dáváte přednost dlaždicovému pohledu? Pak přepněte sem.

  Více o kategorii 3D tisk

  3D tisk se stále více využívá ve strojírenství, výrobě a v poslední době dokonce v medicíně. Umožňuje rychlejší a levnější výrobu prototypů nebo náhradních dílů. 

  3D tiskárny se staly nepostradatelnou součástí obchodního světa, a proto se stále častěji objevují na školách a univerzitách a umožňují studentům experimentovat a objevovat nové příležitosti. Zajišťují rozvoj kreativity, prostorové představivosti, učení o nových technologiích a vzdělávání budoucích inženýrů.

  Společnost Conrad nabízí kromě procesu tisku s tavitelnými vlákny, který je zvláště doporučován pro školy, také vysoce kvalitní stereolitografický tisk pro laboratorní aplikace a spotřební materiál pro tiskárny a 3D skenery.

  Nejprodávanější produkty

  Nejprodávanější

  Nejlépe hodnocené produkty

  Nejlépe hodnocené produkty

  Poradce

  Renkforce Pro 3 – Kvalitní 3D tisk pro každého!

  Autor: Karel Setnička, 16. únor 2022

  Na vlastní kůži jsem vyzkoušel možnosti profesionální 3D tiskárny Renkforce třetí generace. Je to už čtvrtá 3D tiskárna, co mi prošla rukama a musím konstatovat, že to, co slibuje, také plní. Ve své cenové kategorii dosahuje velmi dobrých výsledků a disponuje například ohebnou magnetickou podložkou, bez které si už 3D tisk neumím představit.