GEDORE. Jedna značka - dvě silné linie.


Značka GEDORE znamená nejvyšší kvalitu, výkon a spolehlivost a nabízí řešení pro každého, kdo potřebuje vysoce kvalitní, inteligentně vyrobené nástroje, které podporují bezpečnost. Od roku 2018 nese skupina GEDORE pod světoznámou značkou dvě produktové řady: GEDORE a GEDORE RED. Tímto způsobem výrobce plní slib GEDORE nabídnout každému zákazníkovi ten správný ruční nástroj pro jeho individuální požadavky a potřeby. GEDORE splňuje požadavky průmyslu a obchodu: s vysoce kvalitními nástroji, které často překračují standard, se zakázkovými a speciálními produkty. Se zavedením druhé produktové řady GEDORE RED se spojily potřeby výroby, kvality a trhu. Se zaměřením na to podstatné a inteligentním přístupem k řešení nabízí GEDORE RED spolehlivé profesionální nástroje, které jsou moudrou volbou pro kutily, aniž by slevovali z požadované kvality.

 

GEDORE představuje univerzální, ucelenou řadu prvotřídních nástrojů, speciálních nástrojů a – na přání zákazníka – individuálních řešení pro rozmanité, bezpečné, profesionální aplikace v průmyslu a řemesle. Výrobky představují osvědčenou kvalitu GEDORE, která v některých případech přesahuje i normu DIN.
GEDORE red kombinuje filozofii kvality s inteligentním přístupem k řešení a zaměřením na to nejdůležitější. Produkty jsou zaměřeny na uživatele, kteří oceňují spolehlivé nástroje, chytrá řešení a hodnotu dobré značky.

 

 

GEDORE. Tradiční výrobce s jedním z nejširších sortimentů v Evropě.

 
 
Momentové nástroje Nástrčné klíče Šroubováky Bity

 

Sady nářadí Skladování nářadí Kladiva Kleště

 

Stahováky Auto-nářadí Elektrické nářadí Obráběcí nástroje

 

BHP Měřicí nástroje Nástroje pro ohýbání a zpracování trubek Odizolovací nástroje

 

Svěráky Speciální nářadí Osvětlení