Seznam
Dlaždice
Dáváte přednost zobrazení seznamu? Pak přepněte sem.
Dáváte přednost dlaždicovému pohledu? Pak přepněte sem.

Nejprodávanější produkty

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené produkty

Nejlépe hodnocené produkty

Poradce

Ať už jsou to profesionální, výkonové, nebo mikrofonní kabely, Conrad nabízí kabely, vodiče a konektory pro nespočet oblastí a aplikací. Naše logistické centrum ve Wernbergu zajišťuje rychlou dostupnost a díky tomu na vás čeká přes 35 000 vysoce kvalitních kabelů.

V našem průvodci se dozvíte více o službách, které Conrad nabízí v oblasti kabelů, vodičů a konektorů. Kromě toho získáte přehled o typech kabelů, které máme dostupné a které jsou pro vás vhodné.

Kabely v metráži

Objednejte si pouze tak dlouhé kabely a vodiče, které opravdu potřebujete. Klikněte na vybraný produkt a vyberte délku stisknutím příslušného tlačítka nebo ručně. Výhoda: Neúčtujeme si žádný poplatek za provedení řezu, bez ohledu na to, jak dlouhý nebo krátký objednáváte kabel. Zaplatíte pouze za kabel podle počtu metrů, které objednáte. Náš kalkulátor vám okamžitě ukáže konečnou cenu. Více informací o službě.

 

Vysoce kvalitní kabely a vodiče

Náš internetový obchod nabízí široký výběr hotových kabelů, vodičů, jednotlivých vodičů, více-žilových kabelů, jakož i vhodných měřicích přístrojů a dalšího příslušenství.

Abychom zaručili vysokou kvalitu, náš sortiment zahrnuje pouze výrobky ověřené kvality, které splňují požadované standardy a certifikáty, jako je značka VDE.

Můžete se spolehnout na vysoký standart kvality pro všechna průmyslová odvětví a podniky, rychlou dostupnost a přesné dodání. Jde například o obory lékařské techniky, automatizace, robotiky, strojírenství nebo elektrotechniky.

Jaké kabely a vodiče jsou k dispozici?

Více než 2 000 druhů jednožilových kabelů, např.: licny, dvojité licny, vysokoteplotní kabely, autokabely atd.

Více než 2 700 druhů vícežilových kabelů, např.: síťové kabely, kabely pro vlečné řetězy, koaxiální kabely, vysokoteplotní kabely, instalační kabely, ploché páskové kabely atd.

Více než 1 200 produktů v oblasti hadic, např.: izolační hadice, hadice s opletem, spirálové hadice, smršťovací hadice atd.

Praktické příslušenství pro kabely a vodiče

Konektory – důležité je kvalitní připojení

Zásuvné konektory, které jsou nezbytné pro spolehlivý výkon mnoha důležitých úkolů, jsou nezbytné v oblasti elektrických a elektronických zařízení. Nejde jen o navázání nebo odpojení elektrického připojení. Požadavky na konektorové konektory jsou částečně velmi rozdílné, takže je lze použít i v různých provedeních.