Směrnice "Omnibus"

Informace o prezentaci zvýhodněných cen v souladu se směrnicí 2019/2161 (Omnibus)

Abychom vyšli vstříc potřebám zákazníků a nové směrnici EU "Omnibus", implementovali jsme již na podzim 2022 mechanismus zajišťující možnost snížení cen pouze u produktů, které měly v posledních 30 dnech pouze cenu vyšší než plánovaná snížená cena. Tento proces zajišťuje implementaci férové ​​cenové politiky a dodržování předpisů platných od 1. ledna 2023. Každá přeškrtnutá cena tak na našem e-shopu (bez ohledu na to, zda byla změna provedena za propagačním účelem nebo z důvodu změny kurzu eura nebo z důvodu změny ceny výrobců a dodavatelů) je nejnižší nabídková cena 30 dnů před slevou.

 

Hodnocení produktů, recenze obchodů

Pouze zákazníci, kteří si zakoupili produkty od společnosti Conrad, mohou zveřejňovat recenze produktů. Tímto způsobem garantujeme, že zveřejněná hodnocení pocházejí pouze od zákazníků, kteří skutečně zakoupili hodnocený předmět. Aktivně žádáme naše zákazníky, aby napsali recenze. Naše recenze jsou pravé, a pokud se zákazníci rozhodnou napsat recenzi, zkontrolujeme, zda neobsahuje nelegální obsah a zda pochází od osoby, která produkt zakoupila. Pokud tato kontrola neodhalí žádný nelegální obsah, jsou zpravidla všechna zákaznická hodnocení zveřejněna. Poté vybíráme recenze zákazníků na základě jejich relevance, kvality a relevance pro zařazení na web. Na hodnocení nemají vliv smluvní vztahy. Veškeré recenze, negativní i pozitivní, jsou pak viditelné na našem eshopu, většinou na produktových stránkách.

 

Informace o prezentaci výsledků vyhledávání

Výsledky vyhledávání jsou standardně seřazeny podle nejlepší shody názvu a technických parametrů s hledaným výrazem. Můžete si také vybrat řazení podle ceny nebo dostupnosti.

 

Úprava individuálního párování cen

V současné době neuplatňujeme politiku individuální úpravy cen na zákaznické profily. Všechny ceny jsou tedy pro všechny zákazníky stejné. Jediným mechanismem je možnost přepínat mezi zobrazením cen bez DPH (pro firmy) a s DPH (pro spotřebitele).