Intuitivní, vysoce kvalitní a spolehlivé testovací a měřicí zařízení je nezbytné pro úspěšné vzdělávací, výukové a výzkumné projekty - jak pro vysoce angažované kolegy, tak i studenty. Díky naší široké škále technologií a elektroniky najdete vše, co potřebujete pro dokonalé pracovní a studijní prostředí. Nabízíme snadno použitelné generátory funkcí pro studentské experimenty, vysoce kvalitní laboratorní napájecí zdroje s jednoduchým a intuitivním navigačním menu, praktické digitální mikroskopy pro výuku a laboratoře nebo ruční nástroje pro speciální aplikace.

             
             
             
             

3D tisk - inspirujte novou generaci inženýrů

Využití 3D tisku je stále víc rozšířenější ve strojírenství, výrobě a v poslední době i medicíně. Umožňuje rychlejší a levnější výrobu prototypů nebo náhradních dílů. 3D tiskárny se staly nepostradatelnou součástí obchodního světa, a proto se stále častěji objevují na školách a univerzitách a umožňují studentům experimentovat a objevovat nové příležitosti. Zajišťují rozvoj kreativity, prostorové představivosti, učení o nových technologiích a vzdělávání budoucích inženýrů. Společnost Conrad nabízí kromě procesu tisku s tavitelnými vlákny, který je zvláště doporučován pro školy, také vysoce kvalitní stereolitografický tisk pro laboratorní aplikace a spotřební materiál pro tiskárny a 3D skenery.

 

 3D tiskárny    3D skenery    Vlákna, struny a filamenty    Náhradní díly a příslušenství

Doporučené produkty

 


Profesionální nástroje pro laboratorní výzkum

Dynamicky se měnící svět technologií vyžaduje povědomí o nejlepším vybavení, které vám umožní rychle a přesně vyřešit vznikající problémy. Frekvenční měřiče, osciloskopy, spektrální analyzátory nebo funkční generátory umožňují návrh a testování elektronických obvodů s vysokou přesností, diagnostiku poruch a kontrolu kvality vyráběných prvků. 

Díky jednoduché a intuitivní obsluze našich zařízení se i začátečníci rychle naučí provádět základní měření.

 

 Osciloskopy     Generátory funkcí    Mikroskopy    Spektrální analyzátory

 

Doporučené produkty


Měřicí přístroje a zařízení pro každého

Měřicí zařízení od známých výrobců, postavená na inovativních technologiích, pomohou diagnostikovat problémy a rychle získají informace o nezbytných opravách elektrického systému. Všestranné multimetry, spolehlivé testery instalací, vyhledávače kabelů, detektory napětí a klešťové měřiče jsou nepostradatelným prvkem vybavení každého elektrikáře, kutila nebo autoelektrikáře. Umožňují bezkontaktní i kontaktní detekci napětí a kontinuity obvodu, jakož i proudovou a fázovou rotaci motoru s otevřenými svorkami. Přesné, bezpečné a snadno použitelné!

 

 Multimetry     Revizní přístroje     Zkoušečky napětí

 


 

Doporučené produkty

 

 


Pájecí technika

Pájení je velmi přesný proces, který vyžaduje správné vybavení, příslušenství a dovednosti. Snadno použitelné páječky se speciálním příslušenstvím, stejně jako technologicky vyspělé pájecí stanice a plynové páječky jsou nezbytným zařízením pro výzkumné, servisní nebo konstrukční stanice. Krátká doba ohřevu a výměna hrotů bez použití nástrojů zaručují efektivní práci s mnoha typy pájecích hrotů a možnost pájení a odpájení SMD součástek. Kromě toho použití odsávače výparů z pájení brání vdechování a šíření škodlivých látek v místě pájení.

 

 Pájecí stanice    Páječky, pájecí pera    Plynové pájení   Příslušenství

 

Doporučené produkty