Elektroniku a svět mikrokontrolérů lze prozkoumat pomocí vývojových sad, které přístupným způsobem inspirují a rozšiřují odborné znalosti. Zvukové moduly, systémy snímání obrazu a snímače pohybu zajišťují konstrukci jednoduchých i pokročilých elektronických zařízení bez omezení. Vývojové a produktové platformy pro robotiku, které fungují s Arduino a Raspberry Pi, slouží pro výuku základů tvorby, kódování a programování robotů. Ve společnosti Conrad nabízíme vývojové sady Makerfactory, Rasberry Pi, C-Control, Arduino pro učení, řešení problémů 

i pro zábavu. Jejich charakteristickým znakem je vytváření inovativních návrhů - spolu s přístupem k softwaru a bezplatnými zdroji je digitální svět na dosah ruky!


 

             
             
             
             

Roboti

Roboti usnadňují práci, zajišťují zábavu a vzdělávání. Představují nejlepší způsob, jak formou hry rychle a efektivně probudit v nejmladších vášeň pro mechaniku a automatizaci. Umožňují komunikaci, programování a interakci díky nejnovější technologii. Stačí si vybrat sadu, popustit uzdu fantazie a začít se bavit. Robotické hračky pro děti přicházejí v široké škále forem - humanoidní, ve formě aut nebo zvířat. Jedná se o moderní, důmyslné hračky, s nimiž se nelze nudit!

Vývojové moduly Stavebnice a moduly  Roboti

 

 

Doporučené produkty


Sady a moduly

Příslušné moduly nebo kompletní sady vám umožňují ovládat zvuk, osvětlení nebo teplotu, snímat obraz a implementovat kabelovou nebo bezdrátovou komunikaci. Modulární komponenty, senzory, akční členy a rozhraní umožní pokročilým uživatelům postavit si svého robota téměř od nuly. Začínající designéři si naopak mohou vybrat z velké skupiny vzdělávacích sad. Vstupte do světa modulární elektroniky!

Vývojové moduly Stavebnice a moduly  Roboti

 

 


Doporučené produkty


Vývojové nástroje a platformy

Vývojové platformy, sady Arduino, Raspberry Pi a další vývojové desky vám umožňují vytvářet inovativní, inteligentní řešení a učit se základy programování, ale také elektroniky, automatizace a robotiky. Jsou k dispozici v mnoha variantách, s různými provozními parametry, s různým počtem vstupů a výstupů a velikostí vestavěné paměti Flash a paměti RAM. Lze je rozšířit o další rozšiřující moduly, např. LED obrazovku, rozhraní USB, HDMI, WiFi, Bluetooth nebo Ethernet nebo konektory karty MicroSD. Začněte své dobrodružství vytvářením pokročilých elektronických řešení!

Vývojové moduly Stavebnice a moduly  Roboti

 

 


Doporučené produkty


Programovací zařízení

Programujte mikrokontroléry a EPROM, flash a mnoho dalších zařízení rychle a bez překážek. Univerzální programovací zařízení kombinují schopnost zpracovávat desítky tisíc prvků najednou, zatímco praktické adaptéry rozšiřují jejich možnosti. K fungování používají programovací algoritmy, které odpovídají dokonce desítkám tisíc systémů! Kompatibilitu lze neustále rozšiřovat stahováním aktualizací softwaru z Internetu. Postarejte se o pohodlí a bezpečnost pomocí nejnovějších produktů!

Vývojové moduly Stavebnice a moduly  Roboti