Blíží se vánoční nákupy? Naše tipy na dárky vás překvapí!

Prázdniny se nezadržitelně blíží a vy nemáte nápad na dárek? Teplé ponožky, nová čepice nebo šála se samozřejmě budou hodit vždy, ale možná byste se měli zamyslet nad dárkem, který opravdu udělá radost. Nejdůležitější je vědět, komu chceme dát. Co koupit kutilovi? Co bude vhodné pro modeláře nebo skutečného fanouška her či hudby? A čemu by fanoušek vychytávek a dekorací do domácnosti dal přednost? Široký výběr dárkových inspirací v Conrad vám umožní vytvořit nezapomenutelné dárky pro zaměstnance, přátele a všechny členy rodiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspirace na dárky do bytu

Překvapte milovníky interiérového designu módními dekoracemi a bytovými doplňky. Můžete vybírat z hromady dárků, které zkrášlí interiér. Co třeba pořídit stylovou lampu, hodiny nebo vánoční dekorace, které váš domov ještě více zútulní? U Conrada najdete interiérové ​​i exteriérové ​​dekorace a vánoční osvětlení pro váš dům i zahradu. Díky naší široké nabídce světel si můžete vybrat dekorace přesně podle vašich představ.

Všichni letos trávíme doma více času než kdy dřív. Proto stojí za to, postarat se o pohodlí našeho domova pomocí měřiče životního prostředí, který zkontroluje teplotu, vlhkost vzduchu či množství CO2 ve vzduchu a vyhodnotí, zda je prostředí zdraví prospěšné. Pokud hledáte moderní a praktický dárek, je meteorologická stanice skvělou volbou. Je vhodná také pro všechny, kteří si musí kontrolovat své zdraví. Mohou průběžně sledovat počasí, vlhkost vzduchu a tlakové rázy a tak toto multifunkční zařízení jistě ocení. Kromě své základní funkce může být i vizuálně atraktivním doplňkem k zařízení domácnosti.

Elektronické pomůcky, jako jsou řešení Smart Home, doplňky k telefonům nebo prostě praktické powerbanky, jsou skupinou výrobků, které se neustále těší velké oblibě. Milovníci hudby si zamilují vybavení pro přehrávání jejich oblíbených skladeb, například bluetooth reproduktory, které si mohou vzít kamkoliv s sebou nebo moderní digitální rádia s přístupem ke stanicím z celého světa.

 

Inspirace na dárky pro kutily

Zajímá vás, co zvolit pro kutily, kteří se nebojí žádné opravy v domácnosti? Údržbář je bezpochyby skutečný hrdina, takže pokud váš známý, přítel, manžel, otec nebo dědeček miluje jakékoliv úkoly spojené s opravou, Vánoce jsou ideálním časem na to, abyste ukázali, jak moc si vážíte jejich tvrdé práce.

DIY nadšenec neustále něco opravuje a rekonstruuje, proto neuděláte chybu volbou sady ručního nářadí, bitů, profesionálních očkových klíčů, nástrčných klíčů nebo klíčů inbus. Nejlepší je zvolit sady od renomovaných výrobců, které zajišťují pohodlí, bezpečnost a kvalitu. Skvělou alternativou je multitool, který můžete mít stále u sebe, a kdykoliv jej použít na drobné práce nebo opravy. Praktickou volbou bude také prostorný box, kufr nebo brašny na nářadí, která nejen kutilům umožní uspořádat všechno drobné nářadí nebo doplňky a bezpečně je uložit.

Pokud má váš řemeslník v dílně téměř vše, trefou do černého může být elektrické nářadí. Široký výběr vrtaček, šroubováků nebo multifunkčních brusek se sadou příslušenství umožní provádět nejen jakékoliv opravy, ale také realizovat složité projekty. Pro rychlou diagnostiku poruchy bude také dobrou volbou multimetr nebo klešťový měřič. Radost kutilům docela určitě udělá  i pájecí stanice s přesným nastavením teploty hrotu.

 

Inspirace na dárky pro DIY nadšence

Největší radost udělá dárek, ze kterého bude patrné, že znáte koníčky a záliby vašeho blízkého. Ukažte, že si ho vážíte a připravte pro něj nezapomenutelné překvapení kombinující potěšení s užitečností. Pokud hledáte dárek pro modelářského nadšence, nabízíme hotové modely na montáž v různých stupních náročnosti. Pro fanoušky železničního modelování, které  baví se hodiny vrtat v drobných detailech a vytvářet miniaturní modely lokomotiv a vagonů, u nás najdete koleje, soupravy, kolejová vozidla i budovy. Nesmíme zapomenout ani na RC modely bagrů, závodních a terénních automobilů jako např. buggy a monstertrucky, které udělají radost každému nadšenci do dálkově ovládaných vozidel. Profesionální modely potěší svojí manévrovatelností, ovladatelností a vysokou rychlostí, dokonce až do několika desítek km/h. Dálkově ovládaná auta, čluny, stroje a drony jsou skvělým tipem na dárek pro dospělé i děti. A nebojte se ani hledat dárky, které rozvíjejí vášně a dovednosti jako je například mikroskop nebo stavebnice robota.

Zanícené fanoušky počítačových her potěší herní periférie, jako jsou myši, klávesnice, podložky nebo sluchátka, díky kterým se budou moci ještě více ponořit do virtuální reality. Pokud je mezi vašimi příbuznými nebo přáteli člověk, který miluje outdoorové sporty, určitě bude nadšený ze sportovní kamery, která mu umožní zaznamenat všechny radostné chvíle. Automatický natahovač hodinek bude zase netradičním dárkem, který si každý nejen zapamatuje, ale může se stát začátkem krásného koníčku nebo dokonce nové kapitoly v životě.