Aktuální informace: JEDEME NAPLNO!

Uživatelské recenze Conrad

O co se jedná?

Jste naším fanouškem na facebooku? Už jste u nás nakupovali? Ano? Napište uživatelskou recenzi k zakoupenému výrobku a Conrad Vás odmění 300,- Kč slevou na další nákup.

Co to jsou uživatelské recenze?

Uživatelská recenze by měla být originálním pohledem jednotlivých zákazníků na výrobek, který již dlouhodobě používají. Díky dlouhodobějším zkušenostem byste měli být schopni objektivně vyhodnotit plusy a mínusy výrobku.

Kde se recenze zobrazí?

Schválené recenze budou mít svou vlastní stránku, na kterou budeme odkazovat přímo v detailu výrobku, na sociálních sítích i v tištěných materiálech. U každé takové recenze bude zobrazeno jméno autora.

Co je přínosem?

Firma Conrad chce svým zákazníkům poskytovat maximální informace o svém zboží a právě dlouhodobý pohled zákazníka na zakoupený výrobek je tou správnou cestou, jak informovat potenciální kupce. Druhým přínosem je samozřejmě odměna, která připadne každému recenzentovi.

Jak publikovat recenzi?

Zhotovené recenze nám posílejte na e-mailovou adresu tomas.pek@conrad.cz i s fotografiemi s předmětem "Conrad – uživatelská recenze" – V e-mailu uvádějte objednací číslo zboží, na které byla recenze vytvořena.

Pravidla

Recenze by měla být na produkt, který se nachází v sortimentu www.conrad.cz a je skladem. Obsahově by recenze měla mít minimálně 1 normostranu textu. Conrad Electronic může recenzi zveřejňovat na svých vlastních webových stránkách a sociálních sítích s uvedením jména a příjmení autora. Conrad Electronic si vyhrazuje právo odmítnout recenzi (např. pokud půjde jen o krátký text, bude nespisovně napsaná, nebude psaná autorem, ale okopírovaná z jiných zdrojů apod.)

Doporučení

  • Při psaní recenze je důležitý Váš pohled na výrobek a Vaše zkušenosti.
  • Vyvarujte se strohých technických informací, které naleznete v manuálu.
  • Snažte se psát srozumitelně, oddělovat témata odstavci a vyvarujte se gramatických chyb.
  • Nezapomeňte ohodnotit své zkušenosti.
  • Výrobek vyfoťte. Nezáleží, že nemáte špičkové vybavení.
  • Nebojte se vložit graf či srovnávací tabulku.
  • Ohodnoťte sebe, zda jste zkušeným uživatelem, nebo začátečník.
  • Na závěr ohodnoťte výrobek (Plusy/Mínusy).

Příklad

Vzorovou uživatelskou recenzi naleznete zde:
https://www.conrad.cz/test-mobilni-nabijecky-mipow-power-tube-2200.t68

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic