USB stick pro streamováni z Android a iOS, Reknforce Jak
Dny dopravy zdarma
Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Streamujte obrázky
a muziku přímo
ze svého telefonu

Adaptér Jak od Renkforce můžete připojit do kteréhokoli USB portu, ať už se jedná o autorádio, stereo zařízení nebo televizor. Do přehrávačů multimediálního obsahu se prostřednictvím tohoto adaptéru přenáší obraz a zvuk ze spárovaného smartphone v nekomprimované kvalitě.

Volba, jaká data mají být právě přehrávána, není prováděna na telefonu nebo tabletu, ale přímo v přehrávači, ke kterém je adaptér připojen.

» Přejít k produktu
Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Autorádio přebírá kontrolu nad přehrávaným obsahem

To, co je aktuálně uloženo v mobilním telefonu, předává adaptér Jak prostřednictvím USB portu jako standardní playlist. V rámci playlistu lze volbu muziky provádět základním ovládáním přímo na rádiu.

Základní funkce, jako hlasitost, skok na další skladbu, rychlý posun v rámci skladby, skok na předchozí skladbu nebo pozastavení ovládáte přímo na autorádiu. Zdroj médií (tj. telefon nebo tablet) může ležet kdekoli v dosahu adaptéru a nemusí být vůbec obsluhován, takže není snižována pozornost řidiče při jízdě. A pokud vaše autorádio umožňuje zobrazovat obrázky nebo videa, všechno uložené ve zdroji médií bude snadno dostupné.

Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonuCo se kompatibility týče, adaptér Jak si poradí i se zabudovanými USB porty v počítači nebo dokonce přímo v automobilu. V drtivé většině zařízení s USB dokáží načíst připojená paměťová úložiště a prohlížet jejich obsah. Renkforce Jak komunikuje právě jako běžné USB paměťové médium, a proto lze kompatibilitu garantovat.

Data se přenáší bezdrátově vždy v původní kvalitě, a to přes Wi-Fi síť. Právě kvůli objemu přenášených dat bylo upuštěno od nasazení ztrátového Bluetooth.


» Přejít k produktu
Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Vyhledávání médií pohodlně
dálkovým ovladačem

Obrázky, hudba nebo videa mohou být uloženy jak v zařízeních se systémem Android, tak i v tabletech nebo telefonech s iOS. Ke správné činnosti není vůbec vyžadováno, aby Váš systém podporoval přenos obrazu zrcadlením. Stačí jen nainstalovat příslušnou bezplatnou aplikaci a pokračovat v prohlížení dat ovladačem televizoru.

Ultra HD televizory jsou optimalizovány pro zobrazování dat v rozlišení 4K. Renkforce Jak si s obrázky v tomto formátu hravě poradí.

Podělit se může úplně každý

V rámci jedné Wi-Fi sítě se může na adaptér
připojit až 20 mobilních zařízení. V aplikaci se poklepe na zvolenou složku, resp. Playlist. Zbývá už jen mobilní zařízení odložit a pokračovat ovladačem televizoru.

Pokud právě probíhá streamování obsahu a během toho je v některém ze zařízení aktivován Playlist, zastaví se právě probíhající přehrávání a spojení se naváže se zvoleným Playlistem. Tímto způsobem se řeší priorita streamu mobilních zařízení v rámci jedné domácí sítě.

Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Jak to vlastně celé funguje?

Adaptér Jak od renkforce je jeden malý technologický zázrak. Z pohledu komunikace se zdrojem multimédií (telefon nebo tablet) jde o streamování dat. Zařízení s USB však adaptér vidí jako běžné paměťové médium (flash paměť), což znamená, že jej lze použít nejen v počítačích, ale i v celé řadě elektroniky s USB portem.

Adaptér Renkforce Jak vytvoří po připojení do USB vlastní přístupový Wi-Fi bod (Wi-Fi AP). Se svým zařízením se k této síti jednoduše připojíte stejně jako k síti běžného routeru.

O přihlášení do sítě se není nutné starat. Váš telefon se přihlásí automaticky. Je však nutné se přesvědčit, zdali nedošlo k přihlášení do vaší domácí Wi-Fi sítě.

Je nutné vzít na vědomí, že jakmile se připojíte k adaptéru Jak, nebude dostupné připojení k internetu. Vzhledem k povaze přístupového bodu lze 3G/Wi-Fi internet obnovit až po odpojení od adaptéru Jak.

Nedílná součást: Aplikace

Renkforce Jak je optimalizován pro použití se systémem Android, kde nabízí ve srovnání s iOS mnohem víc funkcí. Jejich popis se může navzájem lišit.


» Popis funkcí v systému Android (němčina)

» Popis funkcí v systému iOS (němčina)
Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Pohodlný přenos dat do PC

Nebylo nikdy snazší přenášet data do PC bez kabelu. Stačí postupovat podle několika jednoduchých kroků:

- adaptér vložit do USB portu (2.0/3.0),
- připojit se do Wi-Fi sítě,
- v aplikaci zvolit příslušnou složku (Playlist),
- v počítači otevřít složku s daty a začít streamovat!

Práce se streamovanými daty je totožná s prací s daty uloženými na paměťovém médiu. Stačí soubor přetáhnout do složky na lokálním disku a je to! Už žádný kabel, žádné cloudové služby nebo iTunes.


» Přejít k produktu

Vychytávky pro streamování

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic