Přesné výsledky měření nejsou dílem náhody. Vznikají na základě optimální souhry vysoce kvalitní měřicí techniky, odborného používání a správné interpretace. Ve výzkumných laboratořích představuje profesionální měřicí technika základ vědecké práce.
Společnost Conrad je vaší nákupní platformou pro měřicí a analyzační přístroje ve všech profesionálních odvětvích, jako je výzkum a vývoj, v laboratořích, dílnách a ve výrobě.

 

Váhy KERN Laboratorní vybavení RIGOL Akce FLUKE GOSSEN METRAWATT

       

 

 

Váhy Kern

Díky více než 175 letům zkušeností v oblasti vážicí a měřicí techniky a navíc také mikroskopů a refraktometrů, včetně rozsáhlé nabídky služeb pro kalibraci a cejchování je společnost KERN & SOHN vaším spolehlivým partnerem, pokud jde o vybavení vaší laboratoře a dílny.

Modely KERN nabízejí řešení pro vážení napříč branžemi a systémy – zkrátka pro každý případ použití: od standardních modelů pro jednodušší, základní využití až po prémiové modely pro vysoce přesnou a efektivní práci v náročných laboratorních podmínkách.

Kapesní a základní váhy

Mobilní a univerzálně použitelní pomocníci speciálně pro kontrolní vážení nezávisle na umístění v oblasti výroby, kontroly kvality a terénního výzkumu.

 

Zobrazit produkty ›

Laboratorní a analyzační váhy

Tyto modely jsou vybavené všemi běžnými laboratorními funkcemi, datovými rozhraními a vysoce přesnými systémy měření a splňují všechny předpoklady pro práci v náročných laboratorních podmínkách.

Zobrazit produkty ›

Počítací váhy

Hodí se zejména pro pravidelné kontroly zásob surovin, náhradních dílů, součástek, polotovarů nebo zboží na prodej.

 

Zobrazit produkty ›

 

Plošinové váhy

Plošinové váhy se hodí například při převažování součástek nebo v rámci kontroly kvality, při kompletaci a také v oblasti zasílání a logistiky.

Zobrazit produkty ›

 

Mikroskopy

Pro zkoumání vzorků, jejich analýzu, měření a dokumentaci výsledků se hodí stereoskopické a digitální mikroskopy Kern&Sohn.

Zobrazit produkty ›

 

Refraktometry

Slouží k monitorování vlastností chladiv a maziv, stejně jako k určování obsahu cukru a alkoholu v nápojovém a potravinářském průmyslu a zpracování.

Zobrazit produkty ›

Představované produkty:

 

    

Vícečetné metody měření v oblasti IoT

Vývoj v oblasti internetu věcí (IoT) vyžaduje na jedné straně stále další funkce a na druhé straně vysokou spolehlivost napájení z akumulátoru. Již během prvních kroků vývoje je zde zapotřebí flexibilní měřicí technika, která uživateli zaručuje komplexní technologii, poskytující jakoukoliv funkci. Společnost Rigol přináší díky množství měřicích přístrojů komplexní řešení, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na měření.

Řešení IoT jsou ve většině případů také napájená z akumulátoru a lze je připojit k internetu například i bezdrátově. Díky kompaktní konstrukci je důležitým tématem také elektromagnetická kompatibilita, která by měla být nepřetržitě kontrolována už předem. Společnost Rigol nabízí řešení pro analýzy řízení napájení, pro zajišťování kvality datových vedení a testů komponentů.

 Multimetry řady DM3058E

Prohlédnout produkty »Osciloskopy řady MSO5104

Prohlédnout produkty »Spektrální analyzátory řady SA3015N

Prohlédnout produkty »Laboratorní napájecí zdroje řady DP832

Prohlédnout produkty »

Představované produkty:

 

 

 

Nakupte Fluke a získejte další přístroj Fluke zdarma!

Od hodnoty nákupu 100 € obdržíte měřicí přístroj Fluke nebo příslušenství ZDARMA.

Pokud si koupíte jeden přístroj Fluke (Fluke Industrial, Fluke Calibration, Fluke Networks), můžete si vybrat jeden další kvalitní produkt Fluke jako dárek. Tato kampaň je rozčleněná do 6 cenových skupin a podle toho, do které cenové skupiny váš nový výrobek Fluke patří, si můžete vybrat dárek.

Zjistěte více o akci ››

 

Představované produkty:

Představované produkty Gossen Metrawatt:

Nejlepší dodavatelé:

  

Naše službyKalibrační služba

Více informací »

 Žádost o cenovou nabídku

Více informací »

 Termínované objednávky

Více informací »

 

Další zajímavá témata:

Podívejte se na profesionální technologie pro testování a měření od známých značek. 

Více informací »

Více o našich aktuálních nabídkách a akcích.

Více informací »