Aktuální informace: JEDEME NAPLNO!

Registrace

Výhody registrace v internetovém obchodě www.conrad.cz

Registrace znamená jednou zadat Vaše údaje a kdykoliv do budoucna můžete rychleji a pohodlněji nakupovat prostřednictvím našeho internetového obchodu. Váš nákup bude pohodlnější. Registrace v internetovém obchodě Vás nezavazuje k dalším nákupům.
TIP: jako registrovaný a přihlášený uživatel si můžete ukládat si své nedokončené objednávky pomocí funkce „Uložit košík“.

Pozor! Zákazníci, kteří byli dříve registrováni v internetovém obchodě na stránkách www.conrad.cza jde o podnikatele, respektive o subjekty, které mají IČ, se musí registrovat v novém internetovém obchodě na internetových stránkách https://velkoobchod.conrad.cz znovu. Našim stálým klientům se omlouváme za tuto drobnou komplikaci, ale věřte, že takto jako podnikatelé, obdržíte v našem novém internetovém obchodě daleko výhodnější cenové podmínky.

Jak se registrovat

Registraci provedete vyplněním registračního formuláře.

Své uživatelské jméno a heslo si pečlivě zapamatujte. Při příští návštěvě se již jednoduše pomocí těchto údajů přihlásíte. Pokud máte nějakou pobočku nebo potřebujete poslat zboží na jinou adresu než je adresa fakturační, můžete nyní nebo kdykoliv v budoucnu libovolně přidat další adresy.

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic