Blach Friday - sleva 12 % na vše!
Vánoční rozcestník
Nový leták
Domů » PC technika & kancelář » Síťová zařízení » Síťové kabely » Montážní komponenty pro optický kabel » Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Obj.č.: 440618
Výrobce: EFB Elektronik EFB Elektronik
Napiste jeziskovy
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Vaše cena bez DPH:60,33 Kč
Vaše cena vč. DPH:73,- Kč
Původní cena:79,- Kč
Ušetříte:7,6% / -6,- Kč
Hodnocení produktu: hodnotit
Dostupnost: Skladem (více info)
Při koupi 10 ks zaplatíte jen 65,73 Kč za kus, při koupi 25 a více ks zaplatíte 62,45 Kč za kus a při koupi 50 a více ks zaplatíte 59,47 Kč za kus.
Ks:  

Spojka SC / SC Simplex se zapínáním na suchý zip.

Porovnat s jiným výrobkem Technické parametry

Typ konektoru (příp. vstup)Zásuvka SC
Typ konektoru (příp. výstup)Zásuvka SC
Typ propojkyDuplex
MateriálKeramika
BarvaŠedá

Vybavení

  • Keramické pouzdro
  • Multimode
  • Připevňované zacvaknutím

Technické dotazy a diskuze k výrobku "Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro"

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Obj.č.: 440618
Jméno:E-mail:
E-mailová adresa nebude zveřejněna.
Nadpis příspěvku:
Váš dotaz:
Společnost Conrad Electronic si vyhrazuje právo smazat dotazy, které se nevztahují přímo k danému výrobku, komentují cenu výrobku, jsou v nich použity hrubé výrazy, jsou záměrně nepravdivé, nebo v nich jsou užity odkazy na cizí stránky.
Máte dotaz na návod? Kontaktujte přímo naše techniky na .

Hodnocení výrobku "Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro"

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Průměrné hodnocení zákazníků:
Ještě nikdo nehodnotil
Jméno:
Komentář:

Klikněte na počet hvězdiček pro hodnocení.
Nejvíce hvězdiček = nejlepší hodnocení

Společnost Conrad Electronic si vyhrazuje právo smazat hodnocení, která se nevztahují přímo k danému výrobku, komentují pouze cenu výrobku, jsou v nich použity hrubé výrazy, jsou záměrně nepravdivá, nebo v nich jsou užity odkazy na cizí stránky.

Podobné alternativní výrobky

Detailní porovnání
Produkt
 
Stav:
Typ konektoru (příp. výstup)
Typ konektoru (příp. vstup)
Barva
Produkt Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
0
89,- 87,-
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
0
79,- 73,-
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
0
149,- 139,-
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
0
159,- 149,-
 
Stav Skladem Skladem Skladem u dodavatele Skladem
Typ konektoru (příp. výstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Typ konektoru (příp. vstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Barva Šedá Stříbrná Modrá

Aktuálně prohlížené zboží na www.conrad.cz:

Zavřít
Poslat produkt e-mailem
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Chcete tento produkt pod stromeček?
Napište Ježíškovi, od koho byste jej chtěli dostat. Ježíšek Vaši žádost pošle adresátovi i se slevovým kupónem.
Zavřít
Hlídání produktu
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Cena produktu Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro je aktuálně 73,- Kč. Pohlídejte si pokles ceny produktu zadáním své e-mailové adresy a ceny. Jakmile cena produktu klesne pod Vámi stanovenou hranici, pošleme Vám e-mail.

Informace o dostupnosti

Zboží předáváme dopravci zpravidla do 1-2 pracovních dnů. Doba přepravy se liší podle zvoleného dopravce:

2 - 5 dnů Česká pošta Cena: 110,- Kč
1 - 3 dnů PPL Cena: 120,- Kč
Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic
Zákaznická infolinka 226 224 222