Aktuální informace: JEDEME NAPLNO!

Proč nakupovat u Conrada

Conrad Electronic je největší prodejce elektroniky v Evropě!

Conrad nabízí technické inovace, které jsou dostupné široké skupině zákazníků. Náš sortiment v České republice v současnosti činí více než 170 000 výrobků, které pokrývají téměř vše, co má něco společného s elektronikou a technikou. Snažíme se vždy zajistit prvotřídní kvalitu všech námi prodávaných výrobků. Technologické centrum firmy Conrad (CTC) je zodpovědné za vývoj nových produktů a zajištění stálé kvality zboží.

U Conrada kutilové a nadšenci vždy najdou to, co hledají

Unikátní sortiment na internetu nabízí mnoho vychytávek, překvapivých řešení i nejnovějších inovací. Conrad přináší vše od součástek, přes techniku pro dům a zahradu až po multimedia a profesionální audio a video techniku.

Technici Conrada poradí na internetu i po telefonu

Naši vyškolení technici jsou profesionálové v oboru. O výrobcích vědí opravdu téměř vše, a pokud se najde něco co neznají, neváhají a ihned to zjistí tak, aby naši zákazníci dostali jakoukoli odpověď co nejdříve. Na Vaše otázky jsou připraveni každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin.

Conrad zboží posílá co nejdříve!

Balíčky se zbožím zasíláme z centrálního skladu ve Wernbergu většinou do dvou pracovních dnů. Samozřejmě může nastat zpoždění, ale pokud je zboží skladem většinou by doba dodání balíčku měla být v rozmezí 2 - 5 pracovních dnů.

Conrad vždy komunikuje se svými zákazníky!

Kontaktovat naše pracovníky můžete mnoha způsoby: u každého produktu můžete mít technické dotazy, ptát se můžete na našich Facebookových stránkách (www.facebook.com/Conrad.cz), samozřejmostí je fungující zákaznické centrum, kde operátoři očekávají Vaše objednávky i dotazy. O nových akcích a slevách se dozvíte pomocí pravidelného Newsletteru, na Facebookové stránce a na Twitteru (www.twitter.com/conradcz).

U Conrada se dá platit převodem na účet i objednat na dobírku

Navíc při využití služeb PPL můžete dobírku zaplatit kartou!

Při hodnotě objednávky nad 1 000,- Kč s DPH je na www.conrad.cz DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce pod 1 000,- Kč včetně DPH je cena poštovného prostřednictvím společnosti PPL 120,- Kč včetně DPH. Nejsou účtovány žádné další poplatky, pokud musí být zásilka rozdělena do více balíků. Balné a poplatky za elektroodpad u Conrada neznáme a zákazníky s nimi neobtěžujeme.

Heureka logo

Jsme zákazníky ověřeným obchodem!

Na Heuréce jsme získali certifikát "Ověřeno zákazníky". 10 dní po objednávce zboží posílá Heuréka zákazníkům dotazník spokojenosti s nákupem a se zakoupeným zbožím. Podívejte se na poslední komentáře zde.

ISO

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001

Conrad Electronic je držitelem certifikátu ISO 9001. Jde o normu, která zajišťuje vysokou úroveň výrobního procesu a tím i vysokou kvalitu nabízených výrobků zákazníkům. Certifikát je k dispozici v PDF formátu zde.

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic