Nyní, když jsou obchody a provozovny stále více otevřenější veřejnosti, je důležité dodržovat nová pravidla života. Osobní hygiena, dostatečná vzdálenost, jasně vyznačený směr chůze a ochrana vašich zaměstnanců, například prostřednictvím dobře viditelných ochranných zdí a obrazovek, jsou nyní důležitější než kdy jindy. Buďte připraveni na zákazníky s produkty z naší rozsáhlé nabídky. 

 
 

 

Hygienická opatření

Zajistěte pro návštěvníky dostatečnou hygienu v souladu s opatřeními. Nejdůležitější věcí zůstává mytí rukou. Nezbytné jsou také jednorázové rukavice, ochrana úst a nosu, štíty, ochranné stěny nebo displeje, které chrání vaše zaměstnance. Toto jsou první opatření, která musíte jako podnikatel podniknout dříve, než budete moci znovu otevřít dveře. Vše nabízíme v našem sortimentu.

 
 

Představované produkty

 

Řízení přístupu

Aby bylo možné nechat otevřeno, musíte dodržovat různá pravidla. Například nepouštět dovnitř najednou velké množství lidí. Stejně tak je nutné je správně nasměrovat a omezit některé přístupové body. Nabízíme počítací systémy pro sledování toho, kolik lidí je uvnitř, a páskové sloupky a signální sloupy ("semafory") pro jasný způsob komunikace.

 
 

Představované produkty

Bezpečnostní značení

Jasné směrování pohybu osob zahrnuje také výstražné značky, signální samolepky, zábranové systémy a další Všechny tyto produkty naleznete u nás na eshopu.

 
 

Představované produkty

 

Osobní kontrola

Pokud opět povolíte přístup veřejnosti do vaší provozovny, je důležité se ujistit, že je vaše konání zodpovědné a že nejste zdrojem viru. Sledováním návštěvníků například pomocí IR teploměru nebo IP kamery s vestavěnými teploměry můžete rychle zjistit, kdo vstupuje do vaší budovy. S pohybovými senzory si také udržujete kontrolu nad tím, kde jsou vaši návštěvníci. Pokud je například prostor, kde nikdo nesmí být, okamžitě to uvidíte. Je vaše budova velká a chcete něco rychle komunikovat? Potom je vždy po ruce megafon.

 
 

Představované produkty

 

Věděli jste, že s programem Conrad Connect můžete snadno učinit svoji společnost "chytrou"?

Díky dostupnosti je naše služba Conrad Connect vhodná pro rychlý přístup k internetu věcí. Udělejte svůj podnik "chytrým" pouze s malými zásahy a používejte bezplatné nástroje a platformy od různých dodavatelů.

Zjistit více o Conrad Connect ›