Spolehlivé výsledky měření? Vždy díky naší profesionální technologii. 

Měřicí zařízení jsou široce používanými nástroji, které by neměly chybět v žádné skříňce na nářadí.

Technologický pokrok v elektrických systémech a obvodech postavil elektrikáře a techniky před nové výzvy. Tyto inovace nejenže kladou větší požadavky na moderní měřicí přístroje, ale vyžadují také více dovedností od lidí, kteří je používají. Elektrikář nebo technik, který se orientuje v základech měřicích přístrojů, je lépe připraven na výzvy spojené s měřením a odstraňováním problémů.

  Měřicí přístroje Fluke   Měřicí přístroje Testo Služby

 

       

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/badania-i-pomiary/pomiary-fluke-i-testo/banner-fluke-600x300.jpg

Měřicí nástroje Fluke

Zobrazit - Uložit - Sdílet

Společnost Fluke je světovým lídrem ve výrobě, prodeji a servisu elektronických testovacích a měřicích zařízení a softwaru. Od svého založení v roce 1948 poskytuje společnost Fluke profesionální nástroje pro instalaci, údržbu a servis elektronických a elektrických systémů. Technologický rozvoj mění náš svět závratným tempem. Bezpečné měření začíná výběrem správného nástroje pro prostředí, ve kterém bude měřicí zařízení použito. Výběr správné metriky pro různé úkoly může být výzvou, pokud předem nevíte, jaké funkce budou pro daný úkol použity. Zjistěte více o měřicích nástrojích Fluke pro bezpečnou práci v různém prostředí

Zkušební nástroje Fluke pro bezpečnou práci v každé situaci

Digitální multimetry s True RMS

Klešťový měřič uzemnění

El. tester s technologií FieldSense

Zkoušečka napětí a spojitosti

Měřič teploty a vlhkosti

Infračervený laserový teploměr

Nabízí nejdůležitější funkce multimetru pro řešení problémů a opravy elektrických systémů Zajistí měření svodových střídavých proudů, aniž byste odpojili uzemnění od zemního systému. Měření napětí pomocí proudových kleští - zcela bez měřicích kabelů. Napětí se zobrazuje 4 způsoby (LED indikátor, LCD displej, akustický signál, vibrační signál), takže vždy víte, zda existuje nebezpečné napětí. Měřte vlhkost a teplotu s vysokou přesností Přesné cílení pomocí dvou laserů a ještě přesnější měření

Představované produkty

Doporučené kategorie

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/badania-i-pomiary/pomiary-fluke-i-testo/banner-testo-600x300.jpg

Měřicí přístroje Testo

Měřte spolehlivě a bezpečně

Testo je jedním z předních světových výrobců přenosných a stacionárních měřicích přístrojů. Společnost nabízí profesionální měřicí řešení pro mnoho různých oborů, vč. chladicí, klimatizační a environmentální technologie, pro analýzu výfukových plynů a kontrolu kvality vnitřního vzduchu a kontrolu potravin. Již více než 60 let se společnost testo specializuje na měřicí přístroje pro záznam a dokumentaci teploty, vlhkosti a proudění vzduchu.

 

Zjistěte více o měřicích přístrojích Testo pro bezpečný provoz ve všech situacích

Termovizní kamery Měření klimatu Monitorování naměřených dat Zajištění kvality potravin Kontrola chladicích systémů
Použitím termokamery provedete kontrolu elektrických instalací nebo funkčnost topného systému v nejvyšší možné kvalitě a tím zajistíte maximální spokojenost svých zákazníků.

Ať už chcete měřit jakékoli klimatické, ventilační a klimatizační parametry: náš komplexní výběr klimatických sond poskytuje přesnou a spolehlivou podporu při vaší práci.

Dodržování předem stanovených klimatických hodnot je rozhodujícím kritériem pro kvalitu vyráběného produktu. Zejména v průmyslu mají nevhodné podmínky prostředí velký vliv na kvalitu výrobků. Neustálé monitorování podmínek procesu a skladování zajišťuje bezpečnost i úsporu času a nákladů.

Cílené použití měřicí technologie pomáhá zajistit vynikající kvalitu potravin. Například automatické monitorování klimatu snižuje manuální úsilí a zvyšuje bezpečnost díky komplexním funkcím alarmu.

Otevírá nové možnosti pro efektivní analýzu a dokumentaci - díky připojení k aplikaci přes Bluetooth. Poskytuje jasnou výhodu při manipulaci a umožňuje rychlou, bezpečnou a efektivní práci během uvádění do provozu, servisu a údržby.

Představované produkty

Doporučené kategorie

     

 

Naše služby