Tipy, co si vzít do přírody, -10%
Staňte se solárním baronem!

Kariéra u Conrada

Conrad tým

Společnost Conrad Electronic je jeden z největších zásilkových obchodů s elektronikou a technikou v Evropě. Ve svém portfoliu nabízíme více jak 140 000 výrobků a naše pobočky se nacházejí v 16 zemích. Pro své zastoupení v ČR v Praze 3 - Žižkově hledáme v současnosti zaměstnance/zaměstnankyni na následující pozici:

Aktuálně hledáme kandidáta/kandidátku na tyto pozice:

- Specialista marketingu

Inzerce, letáky, katalogy, adresné rozesílky, PR, SMS kampaně, výstavy, veletrhy, správa databází. A to vše pro B2C i B2B.

Do marketing-produktového oddělení hledáme specialistu, který převezme agendu spojenou s off-line marketignovými aktivitami. Nový kolega nebo kolegyně bude mít na starosti komunikaci s vydavatelskými domy, plánovat B2C i B2B inzerci, PR, vklady letáků, katalogů, hlídat termíny, zadávat úkoly na produktové oddělení a společně vyhodnocovat jednotlivé akce. Zároveň se bude podílet na realizaci účasti na výstavách a veletrzích, kterých se Conrad účastní. Důležitou náplní práce je i správa databáze B2C i B2B zákazníků.

Pracovní náplň:

  • Správa marketingového rozpočtu pro print aktivity
  • Výběr vhodných médií pro B2C a B2B aktivity
  • Plánování a vyjednávání s mediálními domy
  • Zadávání práce produktovému týmu a grafikům, korektury, kontrola termínů
  • Podílení se na mezinárodních projektech a strategiích Conrada
  • Plánování retenčních DM kampaní
  • Vyhodnocování kampaní, fakturace, archivace pro audit
  • Správa B2C i B2B databáze zákazníků, blacklisty, whitelisty, segmentace, RFM
  • Podpora týmu obchodníků (desky, vizitky, plakáty, apod.)

Požadujeme:

  • Komunikativnost, samostatnost, smysl pro detail
  • Práce s Excelem na pokročilé úrovni
  • Vynikající znalost českého jazyka
  • Vyjednávací schopnosti
  • Anglický (nebo německý) jazyk
  • Přehled na mediálním trhu

Nabízíme:

  • Práci s možností seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s velmi dobrým postavením na světovém trhu
  • Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, další vzdělávání)
  • Nástup možný ihned

Kontakt:

Pokud splňujete uvedené požadavky, zašlete nám své CV na: . V případě, že postoupíte do užšího výběru, dovolíme si Vás nejpozději do 2 týdnů kontaktovat za účelem sjednání vhodného termínu osobního pohovoru v naší společnosti. Pokud do této doby nebudete vyrozuměni, nebyli jste vybráni do dalšího kola. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č.101/2000 o ochraně osobních údajů.

Místo pracoviště:budova C, Vinohradská 2828/151, Žižkov, 130 00, Praha 3
Požadované jazyky:Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity:Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Typ pracovního poměru:Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:pracovní smlouva

- Tvorba textů na e-shop

Společnost Conrad Electronic hledá nové posily do marketingového týmu. Potřebujeme pracovité a kreativní lidi, kteří budou plnit eshop www.conrad.cz novými popisky k produktům, a zároveň spolupracovat při vylepšování a doplňování textů stávajících. Nabídka práce je koncipována pro studenty vysokých škol se znalostmi německého jazyka a se zájmem o techniku.

Pracovní náplň

  • příprava českých popisků k technickým produktům v překladatelském systému podle podkladů v NJ
  • kontrola stávajících textů, tvorba českých názvů k našim produktům, korekce

Požadujeme

  • znalost NJ alespoň na základní úrovni
  • dobrou znalost českého jazyka, schopnost učit se novým pojmům
  • kreativitu při tvorbě marketingových popisků
  • orientaci v technické terminologii, která je při pochopení funkcí výrobků nesmírně důležitá
  • spolehlivost, důslednost

Nabízíme

  • centrální databázi stávajících textů včetně interního slovníku pojmů pro usnadnění překladů
  • příležitost rozšířit slovní zásobu českého i německého jazyka
  • výbornou referenci do svého životopisu
  • flexibilní pracovní dobu, minimálně vyžadujeme výkon alespoň 15 hodin za týden
  • individuální přístup, přátelský kolektiv, práce v centru Prahy (OC Atrium Flora, 8. patro)

Kontakt:

Máte zájem o tuto brigádu? Zašlete nám stručný životopis včetně průvodního dopisu. Obratem od nás obdržíte další informace týkající se překladů. Uchazeč zasláním životopisu poskytuje společnosti Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s § 5, odst. 4, zákona č. 101/2000 Sb.
Kontaktní osoba: Ing. František Jakš

- Produkťák

Produkťák

Do našeho mladého marketingového a produktového oddělení hledáme produkťáka, který se bude starat o část našeho sortimentu - jeho rozšiřování, naceňování a zkvalitňování. Bude vytipovávat novinky, připravovat podklady pro marketingové akce a vyhodnocovat prodeje.

  • Zodpovědnost za svěřené produktové portfolio - jeho rozšiřování a zkvalitňování
  • Vytipovávání novinek k zařazení do portfolia (B2C, B2B)
  • Zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci cen svěřeného portfolia, sledování cen a sortimentu na trhu
  • Příprava podkladů pro marketingové akce (inzerce, letáky, newslettery): produkty, texty, ceny, platnosti akcí
  • Podílení se na marketingové komunikaci ke svěřenému portfoliu produktů
  • Analýzy a statistiky prodeje výrobků
  • Monitoring trhu, reakce na změny
  • Vyhodnocování prodejů, reporting

Požadujeme:

  • Dobré znalosti v oblasti elektroniky a techniky
  • Zájem o obor
  • Komunikativnost, samostatnost a spolehlivost
  • Přehled v elektronice a technice, viz produktové portfolio
  • MS Windows, MS Office

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání ve společnosti se zahraniční majetkovou účastí
  • Práci s možností seberealizace a další profesního růstu
  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s velmi dobrým postavením na světovém trhu

Kontakt:

Conrad Electronic
Zákaznická infolinka 226 224 222