Maker Faire slevy

S GPS lokátorem můžete najít nebo monitorovat jakékoliv pohybující se objekty - auta, osoby nebo i zvířata. Díky funkci Geofencing (zónové monitorování) pak můžete dostávat SMS o poloze objektu při jeho vjezdu nebo výjezdu z předem nadefinované kruhové oblasti.

GPS GSM Tracker Spy & Observe GT-170 simvalley

Zabezpečení přes GPS a přes síť mobilních telefonů GSM! Díky moderní technologii máte neustálý přehled o pohybu monitorovaného objektu. Můžete si kdykoliv vyžádat informaci o aktální poloze prostřednictvím SMS = přes internetový odkaz na Google Maps snadno zjistíte s přesností na metry, kde se sledovaný objekt právě nachází.

Pokud právě není k dispozici GPS signál, využije lokátor pro určení polohy GSM síť mobilních telefonů, která je na rozdíl od GPS dostupná i uvnitř budov. To je ideální pro spolehlivé sledování vozu a pro zabezpečení v případě krádeže.

GPS GSM Tracker Spy

Také můžete předem vymezit určitou oblast, ve které se může sledovaný objekt pohybovat. Při opuštění oblasti bude okamžitě zasláno varovné hlášení na nastavený mobilní telefon prostřednictvím SMS. Tíme můžete zajistit efektivní pohyb služebních vozidel. Vymezení i další nastavení se provádí přes softwarové rozhraní.

Příhlady použití:

1. Sledování podle místa

Hlášení o poloze přes SMS - jendoduše pomocí SMS zjistíte polohu svého dítěte.

GPS GSM Tracker Spy

Další možnosti použití:

GPS GSM Tracker Spy Lokalizace uprchlého mazlíčka. Může se stát, že se Váš mazlíček vydá z Vašeho dohledu a nenajde cestu zpět. Pokud ale na obojek pejska um9st9te mal7 GPS tracker, m;6ete pak lehce zjistit, kde se pr8v2 pohybuje.

2. Trackování

Sledování vozidel snadno a rychle - Sledujte pohyb svého firemního nebo osobního automobilu nebo nákladu a dostávejte SMS zprávy s aktuální polohou objektu.

GPS GSM Tracker Spy

Další možnosti použití:

GPS GSM Tracker Spy Pomocník na horách. GPS tracker můžete vzít s sebou například do hor, na horskou tůru. Přístroj zaznamená Vaši aktuální polohu. Při tůře s větší skupinou může GPS tracker posloužit pro monitoring každého člena skupiny (samozřejmě pouze s jejich souhlasem :-)

3. Geofencing - zónové monitorování

Díky funkci Geofencing dostáváte SMS zprávy o poloze objektu při jeho vjezdu nebo výjezdu z předem nadefinované kruhové oblasti.

GPS GSM Tracker Spy

Další možnosti použití:

GPS GSM Tracker Spy Přívěsy, drahé motorky, stavební vozidla nebo například lodě se stávají poutavou kořistí zlodějů. Pokud s GPS trackerem nastavíte zónové monitorování, dostanete SMS hlášení jakmile objekt překročí Vámi nadefinovanou hranici.

4. Tísňové volání - pomoc stiskem jednoho tlačítka

Tuto funkci můžete využít v každodenním životě nebo i při outdoorových aktivitách (např. lyžování nebo horolezectví). V případě nouze stačí stisknout tlačítko "ALARM SMS" a SMS zpráva s Vaší aktuální polohou se rozešle až na 3 předdefinovaná mobilní telefonní čísla. S produktem GT 280 můžete navíc využít i hlasové tísňové volání.

GPS GSM Tracker Spy
Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic