Řiďte své toky energií efektivněji a úsporněji.

Řešení pro neustále se zvyšující počty spotřebičů, integraci obnovitelných energií, poskytování elektromobility a realizaci cílů ochrany klimatu.

Webasto  |  Siemens  |  Brennenstuhl

 

Webasto


Společnost Webasto vám pomůže při rozhodování v otázkách perspektivní mobility. Díky výkonným nabíjecím stanicím, komplexním službám a digitálnímu propojení nabízíme vhodné řešení pro nabíjení. Nástěnné boxy Webasto poskytují nabíjecí výkon 11 nebo 22 kW, který je na trhu standardní, backend pro digitální management prostřednictvím portálu nebo aplikace, autorizaci uživatele, fakturaci nabíjení a dynamický management zatížení. Vytvořte si své portfolio s inovativními produkty pro nabíjení, které jsou kompatibilní s externími rozhraními a systémy, jako jsou systémy energetického managementu (EMS).

Přehled výhod:

  • Intuitivní ovládání: Jednoduchá digitální správa chytrých nabíjecích stanic Webasto s inovativním a bezplatným backendem Webasto ChargeConnect
  • Flexibilita: Rychlá integrace do EMS nemovitosti
  • Inteligentní funkce: Dynamický management zatížení zamezuje výpadkům proudu a šetří náklady
     

Produkty Webasto

Siemens

Bezpečná volba – nyní ještě chytřejší

Vyšší transparentnost a více místa v rozvaděči díky ochranným spínačům SENTRON od společnosti Siemens s funkcí měření a komunikace.

 

V rámci elektrifikace se zvyšuje počet spotřebičů a komplexita rozvodů energie. Aby byla zajištěna disponibilita zařízení a ochrana osob, je v distribuci energie zásadní transparentnost a současně dodržení příslušných norem. Zamezíte tak výpadkům zařízení a předvídavou údržbou udržíte komponenty vždy v aktuálním stavu. Ochranné spínače SENTRON od společnosti Siemens s funkcí měření a komunikace zajišťují jak transparentnost, tak i více místa v rozvaděčích díky své malé konstrukční šířce (1 jednotka). Kompaktní výkonové vypínače 5SL6 COM přitom rozlišují mezi přetížením a zkratem, spínače AFDD/LS 5SV6 COM navíc také mezi sériovým a paralelním chybovým elektrickým obloukem. Kromě toho měří proud, napětí, energii a výkon, síťovou frekvenci a teplotu. Nejen že chrání proudové obvody, ale umožňují také získávání informací o spínacím stavu a poruchách v proudovém obvodu. V případě dovybavení lze standardní zařízení jednoduše rozšířit o spínač pomocného/chybového signálu
5ST3 COM. Data transceiver 7KN Powercenter 1000 shromažďuje naměřené hodnoty a předává je nadřazeným systémům za účelem vizualizace a vyhodnocení.

Siemens

© Siemens AG 2022. Všechna práva vyhrazena.

Produkty Siemens

Brennenstuhl

19palcové a 10palcové zásuvkové lišty do rozvaděčů v průmyslové kvalitě

Značka brennenstuhl® nabízí díky 10palcovým a 19palcovým zásuvkovým lištám optimální rozšíření pro serverové skříně. Spolehlivý a bezporuchový provoz skříňových rozvaděčů je nezbytný pro vysokou produktivitu v průmyslu. Proto nabízí tento přední výrobce zásuvkové lišty v 19palcovém a 10palcovém formátu v průmyslové kvalitě. Zásuvkové lišty se hodí pro instalaci do síťových nebo serverových skříní. Značka brennenstuhl® nabízí různé zásuvkové lišty pro techniku skříňových rozvaděčů. K dispozici jsou modely s 10ampérovou pojistkou, odrušovacím filtrem EMI/RFI, ochranou proti přepětí nebo
s automatickým jističem a zástrčkou, speciálně pro použití s UPS. WiFi zásuvkové lišty s ovládáním přes aplikaci Chytré WiFi zásuvkové lišty pro inteligentní a automatickou regulaci proudu nabízí brennenstuhl®Connect, což je systém Smart Home značky brennenstuhl®. Vícečetné zásuvky WLAN se pyšní chytrými funkcemi a ovládáním přes bezplatnou aplikaci brennenstuhl®Connect App.
Je tak možné automaticky řídit více zásuvek, resp. přístrojů připojených k WiFi zásuvkové liště. Díky tomu, že lze pomocí jednoduchého chytrého adaptéru ovládat vždy jen jeden přístroj, přínos vícečetné zásuvky WLAN se ještě násobí.

Více

Produkty Brennenstuhl

Elektromobilita:

WEBASTO

Schneider Electric

PHILIPS

WEBASTO

Schneider Electric

PHILIPS

WEBASTO

WEBASTO

PHILIPS

WEBASTO

WEBASTO

WEBASTO

Keba

WEBASTO

WEBASTO

Instalační přístroje:

SIEMENS

Schneider Electric

EATON

EATON

EATON

EATON

Inteligentní zásuvkové lišty

BRENNENSTUHL

Schneider Electric

EATON

Renkforce

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

100 let společnosti Conrad

Slavte s námi a profitujte ze skvělých jubilejních nabídek, které vám usnadní vaši každodenní práci.

Více

Rádce Conrad k úsporám energie

Tipy a užitečné informace. Možnosti, jak snížit náklady na energie.

Více

Přihlaste se k odběru novinek

Nezmeškejte žádnou novinku a získejte řadu dalších výhod.

Více