Digitalizace – začněte hned!

Zajištění základních funkcí a jejich pozvednutí na vyšší úroveň

Kritikové systému home office často namítali, že něco takového vůbec není možné: Mluvili o dovolené na balkoně a úpadku produktivity. A najednou museli začít pracovat z domova všichni – ze dne na den. To je třeba vnímat jako příležitost. Příležitost, jak vědomě pozvednout digitalizaci na vyšší úroveň, a tím se připravit na další výzvy digitálního věku.

Ukážeme vám, jak můžete zmodernizovat svou infrastrukturu, tak abyste mohli pečovat o své zákazníky na profesionální úrovni.

              

Domácí kancelář zítřka

Základní vybavení
Zařízení pracoviště
Komunikace
Bezpečnost

Digitalizace běžných pracovních procesů

 Plánování a prezentace
 Efektivnější schůzky
 Zařízení kanceláře

Práce z domova


 

Základní vybavení

Vedle počítače a monitoru je zcela nezbytné rychlé připojení k internetu. Váš síťový router by proto měl odpovídat aktuálnímu stavu techniky. Moderní routery dokážou regulovat využívání internetu tak, abyste měli k dispozici celou šířku pásma v momentě, kdy ji potřebujete. Se zvyšujícím se počtem koncových zařízení ve vaší domácí kanceláři bezprostředně roste také potřeba kabelů a adaptérů. Kdo se nechce zamotat do nepřehledného klubka kabelů, ten svá zařízení přednostně zapojí přes WLAN.

 

 

Doporučené produkty

Doporučené produkty

Zařízení pracoviště

Co všechno potřebujete k tomu, abyste mohli pracovat, je značně individuální. Bez ohledu na to, zda máte desktop nebo notebook, dva monitory vám mohou neuvěřitelně zjednodušit práci a zvýšit vaši produktivitu. Pokud prací na počítači trávíte dlouhé hodiny, určitě vám doporučujeme ergonomickou myš a klávesnici. Navzdory "bezpapírovým" elektronickým procesům se ve své domácí kanceláři jistě neobejdete bez kvalitní multifunkční tiskárny.

 

 

Doporučené produkty


 

Komunikace

Většina laptopů dnes již disponuje integrovanou webovou kamerou, nicméně webové kamery s klipem poskytují výrazně lepší kvalitu obrazu. Stejně důležitý je i zvuk bez šumů. Nejvhodnější je kvalitní mikrofon s ledvinovou charakteristikou. Bezkabelová náhlavní sada vám poskytne volnost při pohybu po místnosti. Doporučujeme vám zejména lehké provedení bezdrátové náhlavní sady. V neposlední řadě věnujte pozornost také přiměřenému osvětlení, které může zamezit bolestem hlavy.

 

 

Doporučené produkty

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/5.png

Představení produktů

Rádi byste zákazníkovi předvedli svůj nejnovější produkt prostřednictvím živého streamu? Kvalitní obraz vám zajistí kamera s výstupem HDMI nebo SDI. Aby bylo vaše vybavení kompletní, budete potřebovat kromě streamovacího softwaru také nahrávací kartu (Capture Card).

 

Bezpečnost

Předtím, než začnete pracovat u sebe doma, měli byste se zamyslet nad bezpečností. Patří sem jak bezpečný provoz vašich zařízení, tak i odpovědnost při zacházení s daty. Elektrické spotřebiče lze zabezpečit pomocí UPS. V případě výpadku dodávky proudu pak máte dostatek času na to, abyste svou práci uložili a vypnuli počítač.

Ne nadarmo jsou data nazývána surovinou 21. století. O to důležitější je jejich ochrana. Pořádek v datech vám zajistí řešení NAS (Network Attached Storage), tedy úložiště na síti. Použití VPN, antivirového programu a desktopového firewallu vás ochrání před internetovými hrozbami.

 

 

 

Digitalizace běžných pracovních procesů

Jak vám digitalizace zjednodušuje vaše každodenní úkoly? Představujeme techniku, která vám i vašim zákazníkům zajistí skutečnou přidanou hodnotu.


 

Plánování a prezentace

Dnes je možné plánovat a prezentovat digitálně. Potřebné vybavení zahrnuje dataprojektor, plátno, počítač a laserové ukazovátko.

Digitální zobrazení (Digital Signage) můžete využít nejen u vchodu do provozovny nebo ve výloze. Interaktivní nabídky přimějí vaše zákazníky k zastavení.

 

 

Efektivnější schůzky

Určitě už jste podnikli nějakou tu zbytečnou pracovní cestu. Digitální konference a schůzky vám ušetří cestovní náklady a poskytnou vám navíc lepší časovou kontrolu a vyšší agilitu. Konferenční kamery zajistí, abyste mohli všechny účastníky sledovat na obrazovce, a zároveň jim poskytují kvalitní obraz vaší osoby. Nesmí chybět ani konferenční telefon, který dodá jasný a zřetelný zvuk.

 

 

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/digitalizacja/9.png.png/

Automatizace prostřednictvím Conrad Connect

Prosím nerušit! Světlo před vaší pracovnou upozorňuje na to, že právě vyřizujete videohovor nebo že nechcete být rušeni. Pokud máte ve svém kalendáři Google záznam „Video Call“, 15 minut před jeho plánovaným zahájením se chytrá kontrolka před vašimi dveřmi rozsvítí červeně. Jakmile videohovor ukončíte, přepne se na zelenou.

Conrad Connect >>