Conrad Convention - připravte své podnikání na nové výzvy

Conrad Convention - připravte své podnikání na nové výzvy

20 Před několika dny

Zveme vás na třídenní online setkání s odborníky, jehož součástí bude uvedení nových produktů na trh a virtuální workshopy vedené na platformě convention.conrad.com v anglickém jazyce.

Seznamte se s naší akcí. Rozvíjejte své podnikání!

Tento rok je jiný. Jelikož se s vámi nemůžeme setkat na veletrzích, rozhodli jsme se 10. až 12. listopadu, uspořádat virtuální workshopy naše vlastní online setkání. Chceme posílit přímý kontakt i přes pandemii koronaviru a digitalizovat nejdůležitější témata v elektronickém průmyslu a sdílet odborné znalosti. Během tří dnů online setkání na convention.conrad.com bude vše zaměřené na motto: Rozvíjejte své podnikání.

Od lidského faktoru až po Internet věcí

Zveme nadšence elektroniky z celé Evropy na bezplatnou akci vedenou v angličtině. Vybraní odborníci se během tří dnů zaměří na nejnovější trendy ve světě elektroniky a v prezentacích a panelových diskusích, zdůrazní výzvy a příležitosti v roce 2020 a odváží se nahlédnout i do budoucna. Vše bude doplněno vzrušujícími podcasty a interaktivními workshopy, které budou určitě nezapomenutelné.

"Cílem našich setkání je poskytnout zástupcům elektronického průmyslu kompetentní odpovědi na otázky, které je momentálně nejvíce zajímají," říká Ralf Bühler, CSO B2B ve společnosti Conrad Electronic. To samozřejmě zahrnuje i jednoduché, rychlé a komplexní nákupy pomocí platformy Conrad Sourcing Platform a jejich speciálních služeb od OCI po API, které jsou ideálně přizpůsobené potřebám B2B zákazníků.

Současné trendy v průmyslu a v měřicích technologiích

Samozřejmě nesmí chybět pohled do odvětví měřicí techniky a současných trendů: premiéra prvního ručního osciloskopu a nového testeru zařízení od značky Voltcraft. Během těchto tří dnů budou hovořit nejen produktoví manažeři a externí odborníci, ale i přední odborníci společnosti Conrad, kteří představí novinky o digitalizaci a hospodárnosti platformy a také zdůrazní důležitost IOT platformy Conrad Connect pro podniky.

Každý den bude věnován jinému tématu:

První den
Digitalizace

Druhý den
Conrad Sourcing Platform

Třetí den
Produkty

  
Vyzkoušejte nejnovější digitální trendy na Conrad a Conrad Connect. Více o tom, co stojí za naším sloganem "Procurement. Simple. Fast. Comprehensive. " a jak implementujeme toto tvrzení.

 Připojte se k našim specialistům na cestě světem produktů a podívejte se na nejnovější inovace na trhu.

Jste připraveni objevit Conrad Convention?

Abyste nezmeškali důležité informace týkající se Conrad Convention 2020, postupujte takto:

  1. Zaregistrujte se, abyste si zajistili virtuální místo a získali tak důležité informace ze všech tří tematických dnů.
  2. Zkontrolujte harmonogram každého dne a poznamenejte si příslušné téma do svého kalendáře.
  3. Vyčkejte na začátek online vysílání a užijte si tuto virtuální událost. Mějte na paměti, že po každé online prezentaci budete mít možnost kontaktovat přednášejícího odborníka.

Zaregistrujte se hned