TRU Components se již nějakou dobu zabývá produkty používanými v automatizační technice. Hlavní důraz je kladen na doplňky, zde vždy dbáme na to, aby byly výrobky praktické a usnadňovaly práci. Díky rozmanitosti produktů orientovaných na zákazníka mohou články TRU COMPONENTS zkrátit dobu montáže a zaručit vysokou úroveň spolehlivosti. V poslední době přibyly do sortimentu také indukční bezdotykové spínače, které přicházejí s velmi zajímavým poměrem ceny a výkonu. Spektrum se však rozšířilo nejen z hlediska senzorů, ale nově jsou zde zastoupeny i voliče se samostatným blokem spínačů a volně volitelný blok LED. Důležitý krok pro TRU Components a projekty automatizace našich zákazníků tak lze realizovat nákladově efektivně.


 

 

 

Průmyslové DC převodové motory TRU Components pro hnací techniku  

Převodové motory TRU Components jsou k dispozici pro 12 V a 24 V DC. Varianty točivého momentu od 0,03 Nm až 9,8 Nm umožňují širokou škálu aplikací v automatizaci. Rozsáhlé spektrum otáček pokrývá celou řadu případů použití. Převodové motory se tak stávají ideálním řešením pohonů.

Technické údaje:

  • Převodové motory jsou k dispozici v rozsahu otáček 8,4–1 445 ot./min
  • Robustní převodovky s klidným chodem a dlouhou životností
  • Některé modely jsou vybavené 2kanálovým Hallovým snímačem (kontrola pozice a počtu otáček)
  • Hnací motory jsou dimenzované pro trvalý provoz
  • Vysoce kvalitní uložení motoru a převodovky je zárukou dlouhé životnosti
  • Převodovky a pohony poskytují vysoký stupeň účinnosti (nízké zahřívání motoru a převodovky)

Prohlédnout produkty TRU Components »

Produkty:

Ovládací a signalizační zařízení - okamžité provedení příkazu. 

Řídicí zařízení se používají k ovládání strojů a realizaci automatizačních procesů. Často se instalují do ovládacích panelů a operátorských konzol. TRU Components nabízí širokou škálu tlačítek a spínačů odolných proti vandalismu, které nejen dobře vypadají, ale jsou také velmi odolné. Hliníkové nouzové vypínače dodávají ovládacím panelům moderní vzhled a vysoce kvalitní povrchovou úpravu.

Produkty:

Rozhodující je správné vedení kabelů – elektroinstalační příslušenství od TRU Components.

Při instalaci systémů má pro bezpečnost a bezproblémový provoz velký význam správné vedení a označení kabelů a také jejich ochrana. Kvalitně zpracovaná kabeláž je přínosem nejen pro zákazníka, ale také pro montážníky a údržbáře, kteří budou moci v případě poruchy pracovat na transparentní instalaci. V důsledku toho lze snížit nebo dokonce zcela odstranit prostoje a poruchy.

Produkty:

Skříně a příslušenství - bezpečné uložení elektroniky. 

Skříň a příslušenství skříně jsou často vyžadovány v měřicí a regulační technice i v automatizaci. Umožňují mj dovybavte instalaci několika relé nebo stykači a prodlužte kabeláž. Zejména kryty na lištu DIN poskytují estetické řešení pro umístění desek elektronických obvodů nebo alternativních řešení ovládání. Instalované skříně lze také dodatečně vybavit, rozšířit nebo vylepšit příslušenstvím TRU Components.

Produkty:

Kabely, vodiče a příslušenství - bezpečný přenos signálu.

Bezeztrátový, nízkoodporový a bezporuchový přenos signálu je nezbytný pro vyhodnocení signálů snímačů řídicí elektronikou. I zde kabelové příslušenství TRU Components zajišťuje vysokou kvalitu a spolehlivost. Pájené spoje na tupo jsou působivé, protože umožňují vodotěsné a pájené spojení kabelů. Konce kabelů se zasunou do konektoru a následně se konektor zahřeje horkým vzduchem. Spojování, pájení, izolování a těsnění se provádí v jedné operaci. Kdykoli je možné vizuálně zkontrolovat spojení přes průhlednou teplem smrštitelnou bužírku.

Produkty:

Senzorová technologie - pro snadné ovládání a ochranu zařízení.

Je obtížné nabídnout nákladově efektivní řešení pro mnoho požadavků. Snímače od známých výrobců jsou často docela drahé možnosti. U společnosti Conrad najdete díky alternativním průmyslovým regulátorům řešení individuálně přizpůsobená vašim potřebám. Řízení vyžaduje pouze poskytnutí příslušných signálů čidel. TRU Components díky své široké nabídce poskytuje produkty i z tohoto sektoru a podporuje vás při každodenní práci, např. při sledování strojů, můžete využít vibrační senzory a implementovat systém individuální údržby.

Produkty:

Průmyslové panelové zásuvky a konektory - záruka dobrého spojení.

Kvalitní a vzhledově atraktivní panelové zásuvky výrazně obohatí vaše ovládací panely, palubní desky a ovládací panely. Dvě vestavěné USB zásuvky šetří místo pro instalaci a pevná konstrukce zajišťuje odolnost. Předmontované kabely jsou opatřeny zástrčkou nebo zásuvkou a součástí dodávky je obvykle ekvivalent PCB, což zajišťuje efektivní způsob práce pro vaše projekty.

Produkty: