Doprava zdarma 1000

Počtení na víkend

Vážení a milí zákazníci,

topná sezóna nám začala, a proto jsme pro Vás připravili článek, ve kterém se dozvíte, jak můžete ušetřit za topení a jaké jsou hlavní ekonomické zásady správného vytápění.

Dalším zajímavým tématem je péče o autobaterie v zimním období a na závěr najdete recenzi časopisu RC Cars na RC model auta Buggy Reely Carbon Fighter.

Připomínáme, že už jen dnes můžete využít slevy až 38% na meteostanice a hodiny. Nabídku najdete tady.

Krásný víkned! Váš Conrad.cz

Téma: Jak ušetřit náklady za topení

Teplo a pohodlí je pro každého člověka velmi důležitou součástí života. Potřebu tepla pociťujeme obzvláště nyní v zimních měsících. Náklady na vytápění bytových i nebytových prostor tvoří však podstatnou část našich pravidelných výdajů. Mnoho lidí proto zvažuje, jak vytápění zefektivnit a náklady tak co nejvíce snížit. Přitom nemusí ani dojít ke složitým stavebním úpravám. Často mohou být řešením jednoduché instalace nějakého šikovného zařízení, nejlépe cenově dostupného, aby se nám počáteční investice brzy vrátila.
Přečtěte si celý článek...
Téma: Péče o autobaterie v zimním období

Jistě znáte situaci, kdy jste v zimě nenastartovali auto, vlivem slabé autobaterie. Právě autobaterie, která v mrazu rychle ztrácí svou kapacitu, vám může připravit horké chvilky přesně v okamžiku, kdy svůj automobil budete opravdu potřebovat. Proto vám nabízíme možnosti, jak těmto problémům předcházet.
Přečtěte si celý článek...
Recenze modelu 1:10 EP Buggy Reely Carbon Fighter Brushless 4WD EB-04 RtR 2.4 GHz

Carbon Fighter, čili bojovník z uhlíku, je název modelu buggy s pohonem střídavým motorem, který na náš trh dováží firma Conrad Electronic Česká republika. I když značka REELY se v jejím sortimentu spojuje především se začátečnickými sadami a tento model se také v první řadě zaměřuje na rekreační ježdění, kvalitou a zejména výkonem stojí na vyšší příčce.
Přečtěte si celou recenzi...Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic