Doprava zdarma 1000

Novinka: Nabíječka Charge Manager 420

Víkendové počteníčko...

Doporučujeme:
Nabíječka Charge Manager 420 + 4x akumulátory AA 2700 mAh za 1.290,- Kč! Do 26.6.2012 s dopravou zdarma!

Vážení a milí zákazníci,
dnes bychom Vám rádi představili recenzi nabíječky Voltcraft Charge Manager 420, která byla otištěna v časopise RC ELEKTRONIKA. Na okraj připomeneme, že nejen na tuto nabíječku, ale i na všechny produkty značky Voltcraft nabízíme prodlouženou záruku 3 roky při zakoupení do konce roku 2012.

Napište nám i Vy Vaše zkušenosti s našimi produkty! Třeba na naše Facebookové stránky!

Přejeme Vám krásný víkend Conrad.cz


Nabíječ Voltcraft Charge Manager 420 - Test časopisu RC ELEKTRONIKA

Ne příliš často v našem časopisu uveřejňujeme testy nabíječů samostatných NiCd a NiMH článků. Těchto nabíječů je na našem trhu mnoho a liší se kvalitou i cenou. Níže popsaný nabíječ má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, a například již zmíněným jezdcům Mini-Z či obdobných malých modelů může velmi dobře posloužit jak na závodech, tak při rekreačním ježdění.

S nabíječem Voltcraft Charge Manager jsem se sžil za velmi krátkou dobu a s klidným svědomím jej mohu všem doporučit. K jeho kladům patří vysoký nabíjecí proud, množství funkcí a také jednoduchá obsluha. Nabíječ jsem se pokusil také zmást primárními články, které jsem dal nabíjet. Ani zde k ničemu nedošlo a přístroj buď signalizoval chybu, nebo plné nabití. K dalším výhodám patří určitě i možnost nabíjení spotřebičů s USB konektorem a také možnost napájení nabíječe ze zásuvky autozapalovače. Zobrazte si celou recenzi…

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic