Doprava zdarma 1000

Důležité: Zajistěte bezpeční domova s detektory plynu!

Newsletter - Doma v bezpečí!
Připravte své auto na zimu s výrobky od Conrada!

Důležité informace:

Jeden z nejčastějších případů smrtelných nehod v domácnosti je karma umístěná v koupelně, kdy při poruše dochází k úniku jedovatého plynu či CO, který zapříčiní otravu a v nejhorších případech udušení. Největší problém u těchto nehod je, že plyn není nijak cítit a dotyčný má jen malou chvilku uvědomit si, že je mu nevolno a dusí se.

Pro tyto případy existují detektory, které v případě poruchy nebo špatného odvětrávání zahlásí přítomnost nebezpečných látek v ovzduší dostatečně včas.

Plyn je lehčí než vzduch a proto se detektory umisťují na strop, kde se plyn hromadí a detektor Vás tak dostatečně včas varuje před nebezpečím.
V dnešní nabídce si můžete vybrat ze spolehlivých detektorů oxidu uhelnatého, detektorů plynu (propan, butan, zemní plyn, svítiplyn) a dalších bezpečnostích alarmů.

S přáním hezkého dne Váš tým Conrad.cz

Pro vaše bezpečí

Startovací kabely 2 x 3 m

Detektor úniku oxidu uhelnatého CO Bavaria BACM3

stars

Hlásič oxidu uhelnatého Bavaria vás spolehlivě varuje při výskytu CO. Tento nebezpečný plyn bohužel není viditelný. Proto je třeba použít hlásič CO v domácnostech, které používají plynová topidla, kotle nebo sporáky. Díky značkové 9V baterii je zaručen provoz hlásiče i 85 dB sirény po dobu 1 roku - poté je třeba baterii vyměnit.

   1.055,- Kč s DPH kosik
Více naleznete v kategorii Detektory úniku plynu >>

Hlásiče úniku plynu

Detektor úniku plynu BAGM4 Detektor úniku plynu CC-3000
Detektor úniku plynu BAGM4
Plynový senzor Bavaria vás spolehlivě varuje při výskytu plynu, který není viditelný jako kouř při vzniku požáru. Plynový hlásič je proto nepostradatelný v domácnostech a obytných přívěsech s plynovým ohřevem vody a topením.
Detektor úniku plynu CC-3000 Detektor úniku plynu díky citlivým senzorům velmi rychle reaguje na přítomnost nebezpečných plynů jako je metan, propan, butan, zemní plyn a svítiplyn. Certifikace TÜV/GS.
stars
1.048,- Kč s DPH
kosik stars
1.190,- Kč s DPH
kosik
Více naleznete v kategorii >> Více naleznete v kategorii >>

Předejděte tragédii

Tepelný hlásič Bavaria BARM6 Detektor úniku plynu BAGM4
Detektor kouře stars
269,- Kč s DPH kosik
Připevnení detektoru kouře Magnetolink
Dveřní nebo okenní alarm s číselným kódem Nástěnný alarm s PIR a dálkovým ovládáním Stropní alarm 360° s dálkovým ovládáním

Již Vás nic nepřekvapí

Barevná kamera CCD, 420 TV rádek, 3,6 mm

Barevná kamera CCD, 420 TV rádek, 3,6 mm

stars
S důrazem na téma bezpečnosti. Tato kamera je díky stupni ochrany IP 65 nejlépe vybavena proti nepříznivým vlivům počasí. 23 integrovaných IR LED umožňuje pořizovat ostré obrazy i v noci až do vzdálenosti 20 m.

   2.955,- Kč
s DPH
kosik
Více naleznete v kategorii Sledovací kamery >>

Aktuální recenze a testy

Téma: Péče o autobaterie v zimním období Conrad test: Mobilní nabíječka MiPow Power Tube 2200
Čínská společnost MiPow se zaměřuje na vývoj designově velmi zajímavě vypadajících technologických produktů, za které také získala prestižní ocenění za nejlepší produktový design roku 2012 – Ret Dot Award.. Přečíst celý článek >>>
Téma: Jak ušetřit náklady za topení Téma: Jak ušetřit náklady za topení
Topná sezóna pomalu začíná. Podle nejstřídmějších odhadů se ceny tepla v roce 2012 zvedly prozatím o 6-9%. Obecně podražily ceny zemního plynu, uhlí, biomasy i topných olejů, také ale vody, elektřiny a dalších surovin potřebných při výrobě tepla. Přečíst celý článek >>>

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic