Doprava zdarma 1000

Doprava zdarma již nad 500 Kč!

Aktuální recenze a testy


Facebook
WunderBar: Ponořte se do vývoje Android a iOS aplikací

Startovací sada bezdrátových modulů WunderBar IoT (Internet of Things) obsahuje celkem šest bezdrátových modulů a jeden centrální modul. Jednotlivé moduly jsou ve skutečnosti malé chytré senzory, které s centrálním modulem komunikují bezdrátově přes Bluetooth...

Číst celou recenzi »


Facebook
GPS tracker Amparos M5 hlídá vás i vaše věci

Dobrý pomocník v krizových situacích, který umožňuje sledovat aktuální polohu věcí, lidí i zvířat. Přístroj využívá existující sítě GSM/GPRS a GPS satelity a s jejich pomocí dokáže lokalizovat a monitorovat jakékoliv vzdálené cíle přes SMS nebo internet. K provozu bude potřebovat funkční SIM kartu...

Číst celou recenzi »


Facebook
Ovládejte vytápění bezdrátově se systémem MAX!

Náklady za spotřebovanou energii se v posledních deseti let nejméně zdvojnásobily. Pokud porovnáme účet za minulý a předminulý rok, zjistíme, že ceny stále rostou. Stále dokola si pokládáme otázku: Můžeme nějak ušetřit? My na tuto otázku odpověď známe. Ano, ušetřit se dá. A poradíme Vám dokonce jak!

Číst celou recenzi »


Facebook
Streamujte obrázky a muziku přímo ze svého telefonu

Adaptér od Renkforce můžete připojit do kteréhokoli USB portu, ať už se jedná o autorádio, stereo zařízení nebo televizor. Do přehrávačů multimediálního obsahu se prostřednictvím tohoto adaptéru přenáší obraz a zvuk ze spárovaného smartphone v nekomprimované kvalitě.

Číst celou recenzi »


Facebook
Kapesní LED svítilna LED Lenser M7

Dostala se nám do ruky špičková svítilna LED Lenser M7. Tato svítilna od německého výrobce je používaná i u hasičů a policie, což předesílá její kvality a odolnost.

Číst celou recenzi »
Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Conrad Electronic