Limitované slevy
Leták - Vánoční inspirace
Limitované slevy
Domů » PC technika & kancelář » Síťová zařízení » Síťové kabely » Montážní komponenty pro optický kabel » Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro

Obj.č.: 440635
Výrobce: EFB Elektronik EFB Elektronik
Napiste jeziskovy
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Vaše cena bez DPH:123,14 Kč
Vaše cena vč. DPH:149,- Kč
Hodnocení produktu: hodnotit
Dostupnost: Orientační naskladnění 15.12.2016
Výrobek je skladem u dodavatele, dodací termín na dotaz.
Ks:  

Konfigurace: SC / SC, kovové pouzdro.

Porovnat s jiným výrobkem Technické parametry

Typ konektoru (příp. vstup)Zásuvka SC
Typ konektoru (příp. výstup)Zásuvka SC
Typ propojkyDuplex
MateriálKeramika
BarvaStříbrná

Vybavení

  • Kovové pouzdro
  • Singlemode

Rozsah dodávky:

  • Spojka SC / SC Duplex
  • 2 x šroub M2 x 10

Technické dotazy a diskuze k výrobku "Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro"

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Obj.č.: 440635
Jméno:E-mail:
E-mailová adresa nebude zveřejněna.
Nadpis příspěvku:
Váš dotaz:
Společnost Conrad Electronic si vyhrazuje právo smazat dotazy, které se nevztahují přímo k danému výrobku, komentují cenu výrobku, jsou v nich použity hrubé výrazy, jsou záměrně nepravdivé, nebo v nich jsou užity odkazy na cizí stránky.
Máte dotaz na návod? Kontaktujte přímo naše techniky na .

Hodnocení výrobku "Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro"

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Průměrné hodnocení zákazníků:
Ještě nikdo nehodnotil
Jméno:
Komentář:

Klikněte na počet hvězdiček pro hodnocení.
Nejvíce hvězdiček = nejlepší hodnocení

Společnost Conrad Electronic si vyhrazuje právo smazat hodnocení, která se nevztahují přímo k danému výrobku, komentují pouze cenu výrobku, jsou v nich použity hrubé výrazy, jsou záměrně nepravdivá, nebo v nich jsou užity odkazy na cizí stránky.

Podobné alternativní výrobky

Detailní porovnání
Produkt
 
Stav:
Materiál
Typ konektoru (příp. výstup)
Typ konektoru (příp. vstup)
Barva
Produkt Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
0
89,-
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
0
77,-
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
0
149,-
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Multimode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Multimode, kovové pouzdro
0
139,-
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
0
149,-
 
Stav Orientační naskladnění 7.12.2016 Skladem Orientační naskladnění 15.12.2016 Skladem Skladem
Materiál Keramika Keramika Keramika Kov Keramika
Typ konektoru (příp. výstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC Zásuvka LC
Typ konektoru (příp. vstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC Zásuvka LC
Barva Šedá Stříbrná Šedá Modrá

Aktuálně prohlížené zboží na www.conrad.cz:

Z našich recenzí a testů

Test: Mobilní skener „Comfort“ s kartou microSD 4 GB
Test: Mobilní skener „Comfort“ s kartou microSD 4 GB

Tento malý skener je určen k rychlému skenování dokumentů. Jeho hlavní předností jsou malé rozměry a napájení na baterie, takže si ho můžete vzít sebou např. na obchodní jednání či přednášky.

Přečíst celý článek
Zavřít
Poslat produkt e-mailem
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Chcete tento produkt pod stromeček?
Napište Ježíškovi, od koho byste jej chtěli dostat. Ježíšek Vaši žádost pošle adresátovi i se slevovým kupónem.
Zavřít
Hlídání produktu
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro

Cena produktu Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro je aktuálně 149,- Kč. Pohlídejte si pokles ceny produktu zadáním své e-mailové adresy a ceny. Jakmile cena produktu klesne pod Vámi stanovenou hranici, pošleme Vám e-mail.

Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.
VLOŽENO DO KOŠÍKU
Obj.č.: 537608
Automatické tlakové čerpadlo Aqua King
1 ks za 10 000,- Kč vč. DPH
Přejít do košíku

Conrad Electronic
Zákaznická infolinka 226 224 222